В Івано-Франківську провели військово-спортивне свято для молоді “Патріот України”

Сьогодні, 27 травня, в Івано-Франківську відбувся військово-спортивний захід під назвою “Патріот України”.

Свято проводиться з ініціативи Івано-Франківського обласного осередку Цивільного Корпусу “Азов” та за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради.

Участь у заході взяли учні та студенти навчальних закладів Івано-Франківська.

Організатор заходу, очільник Цивільного корпусу “Азов” Івано-Франківського осередку, Сергій Сивачук розповів, що сьогоднішня молодь змінила відпочинок з вуличного на більш патріотичний. Свято покликане популяризувати військове та спортивне виховання поміж молоді. Цивільний корпус “Азов” щорічно проводить такий захід для патріотично налаштованої молоді, цьогоріч він проходить утретє.

У проведенні свята допомогли представники Головного управління Національної поліції Івано-Франківської області. Вони показали учбову зброю, якою користується поліція, і яка сьогодні знаходиться на передовій. Досвідчені вибухотехніки ознайомили з різноманітними вибуховими предметами, проінформували присутніх про те, як з ними поводитись. Адже сьогодні такі пристрої, привезені з передової, можуть бути виявлені і в цивільному житті.

Молодь та гості свята пройшли майстер-класи з тактичної медицини, інструктаж від вибухотехніка, оглянули виставку зброї, ознайомились з основами рукопашного бою, та побачили показовий виступ кінологів з пошуком вибухівки навченими собаками.

Учасники дійства взяли участь у військово-спортивній естафеті та покуштували страви польової кухні.

Нагадаємо, у Франківську презентували підлітковий роман «Ще одна цегла в стіні».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!