В Івано-Франківську розпочався турнір з міні-футболу на Кубок архієпархії

В Івано-Франківському фізкультурному коледжі сьогодні розпочався вже традиційний турнір з міні-футболу на Кубок архієпархії, який цьогоріч присвячений 150-літтю від дня народження блаженного свщмч. Григорія Хомишина.

На офіційне відкриття турніру з’їхались численні гості, зокрема, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський кир Володимир Війтишин, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, представники спортивних організацій Прикарпаття.

Митрополит Володимир побажав учасникам змагань наснаги та поваги один до одного, а опісля окропив усіх свяченою водою.

Ігор Пасічняк подякував організаторам за сприяння у проведенні турніру і вагомий внесок архієпархії УГКЦ у розвиток спорту на Прикарпатті.

За словами організаторів змагань, мета цього спортивного дійства – пропагування здорового способу життя серед парафіян, адже, згідно регламенту, у турнірі мають право брати участь виключно особи, котрі належать до парафіяльних спільнот.

Традиційно, матчі проходитимуть впродовж двох днів. У турнірі беруть участь молодь парафії та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти віком 13-14 років включно та молодь і старші від 15 років. Розсуджують суперників на полі рефері обласної федерації футболу.

Читайте також: “Тепловик-Прикарпаття” запрошує вболівальників на виїзний матч

IMG_1317_(1) IMG_1361 IMG_1389 IMG_1390 IMG_1400_(1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!