В Івано-Франківську шукають ОСББ для участі у «Фестивалі франківських дворів»

Громадська організація”МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ” запрошує об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Івано-Франківська до участі в проекті “Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування”.

Проект має на меті підвищення компетентності голів і активістів ОСББ міста Івано-Франківська. Та за їх сприяння згуртування мешканців багатоквартирних будинків різних районів міста через спільне упорядкування дворів і неформальну комунікацію під час проведення Фестивалю франківських дворів.

У рамках проекту передбачено навчання голів і активістів ОСББ міста зі соціального згуртування, фандрейзингу, фінансового менеджменту й інших актуальних для співвласників питань.

Після навчання учасники тренінгу зможуть реалізувати у своєму будинку свято згуртування мешканців. Також буде проведено круглий стіл «ОСББ та місцева влада: як побудувати ефективне партнерство» спільно з головами об’єднання співвласників, експертами та місцевою владою.

Учасниками проекту можуть бути будь-які ОСББ Івано-Франківська незалежно від часу створення та віку будинку. Усього організатори мають на меті відібрати 25 найактивніших і найвмотивованіших ОСББ міста.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на усі заходи, зокрема на проведення свята згуртування мешканців у дворах, покриваються громадським об’єднанням “МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ” у рамках бюджету проекту.

Потенційних учасників просять ознайомитися з проектом на сторінках ГО “МОЛОДІЖНЕ телеБАЧЕННЯ” та “Фестиваль франківських дворів”  у мережі Facebook.

Та обов’язково заповнити і надіслати реєстраційну форму.

Кінцевий термін реєстрації в проекті – 20 березня.

Для довідки: проект “Фестиваль франківських дворів 2.0: від навчання – до згуртування” реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” від Інституту «Республіка» та Національного Демократичного Інституту (NDI)

 

Нагадаємо: Пряник, кров і врятоване життя: у Франківську провели благодійну акцію

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!