В Івано-Франківську урочисто відкрили пішохідне середмістя

Сьогодні, 23 серпня, в Івано-Франківську урочисто відкрили відремонтовану площу Міцкевича та вулицю Лесі Українки.

Ремонтні роботи тривали від початку лютого. Під центральну частину вулиці залили бетон, а зверху постелили гранітну плитку. Їх сподівались закінчити швидше – до Дня міста, але заміна комунікацій зайняла значно більше часу, ніж спочатку було заплановано.

На відкриття пішохідної зони завітали сотні людей. Хоч ці вулиці і обіцяли відкрити до Дня Незалежності – роботи тут ще триватимуть, адже всього тут мають встановити 240 стовпчиків, близько 200 бетонних кубиків та 19 лавочок.

“Фактично до зими минулого року ми працювали з мережами, а решту часу займалися облаштуванням. Ще деякі роботи будуть продовжуватися – зокрема, встановлення лавочок та висадка дерев, для якої потрібно чекати осені”, – розповів Михайло Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Він наголосив також на тому, що одним із важливих об‘єктів на цій вулиці є нещодавно віднайдена Тисменицька Брама.

“Я хочу подякувати всім, хто доклався до відкриття цієї площі – а це більше двохсот людей. Важко знайти тих, хто зробить все якісно і по-новому. Було багато критики, але ці вулиці робилися для нас”, – додав Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

Нагадаємо, згодом тут висадять 47 дерев –  клени Фрімана, тис ягідний, глід звичайний та сливу Піссарді.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!