В Івано-Франківську відбудеться конкурс “Фотографія року 2016″

До участі в обласному конкурсі художньої фотографії запрошуються фотографи професіонали та любителі, які проживають в Івано-Франківську та області.

Фотоконкурс започатковується під патронатом Національної спілки фотохудожників України з метою популяризації фотографії на Прикарпатті. На сьогоднішній час у кожній родині є фотокамера чи смартфон, протягом року робляться тисячі фотографій як любителями так і професіоналами. Можливо саме ваші світлини є найкращими. Поділіться своїми фотографіями з усіма!

В рамках конкурсу будуть відібрані і відзначені найкращі фотографії у різних жанрах. Конкурс покликаний показати рівень художньої фотографії у регіоні та відкрити нові імена.

Умови участі в конкурсі:
конкурс відкритий для всіх фотографів Івано-Франківської області, згідних з його умовами. Приймаються фотороботи в цифровому вигляді (колір і / або монохром) тільки шляхом завантаження на пошту ifbestphoto@ukr.net. Цифрові файли повинні бути в форматі JPEG, 8 BIT, RGB, 300dpi, 2600 px по довшій стороні, максимум до 8 Мб / фото. Разом з файлами надати наступну інформацію: Прізвище та ім’я, номер контактного телефону.

Відібрані та нагороджені фото будуть представлені у фінальній експозиції.

Увага!
У разі відбору фотографії до експозиції автор повинен надати кошти для друку і файл максимального формату, або ж здрукувати світлину самостійно розміром 30х40.
Календар конкурсу:
З 20 грудня 2016 по 20 лютого 2017 – прийом робіт;
5 березня 2017 року – повідомлення про результати;
4 квітня 2017 року – відкриття експозиції та нагородження переможців.
Нагороди: дипломи Національної спілки фотохудожників України

Журі конкурсу:
Тетяна Павлик – художниця, фотограф;
Ростислав Шпук – блогер, фотограф;
Дмитро Петрина – фотограф.

Тема конкурсу: Вільна. Кількість робіт від одного автора – три. Без вікових обмежень. Без оплати.

Нагадаємо, На Коломийщині розгорнули фотовиставку про добровольців.