В Івано-Франківську відкрили відреконструйоване приміщення нотаріального архіву

Сьогодні за участю міністра юстиції України Павла Петренка відбулося урочисте відкриття відреконструйованого приміщення нотаріального архіву, яке знаходиться за адресою вулиця Гаркуші, 15а в обласному центрі.

Розпочалися урочистості з символічного перетину стрічки, який здійснили Павло Петренко та завідувач Івано-Франківського обласного державного нотаріального архіву Галина Стефанко.

Як зазначалося, приміщення нового архіву значно більше за попереднє, яке ще у 2011 році було заповнене документами на 100 відсотків. Відреконструйований архів має понад 400 кв. метрів, його кошторисна вартість складає понад 3 млн грн. Тут зберігатимуться усі нотаріальні справи Прикарпаття, починаючи з 1944 року.

У вітальному слові міністр юстиції України зазначив важливість даної події та підкреслив сучасне оснащення архіву, яке допоможе тривалий час зберігати найціннішу інформацію про дії, які вчиняються державними та приватними нотаріусами.

«Сьогоднішнє свято, крім юридичної складової, має історичну цінність. Можу гарантувати, що в нових сучасних умовах, де працюватимуть наші співробітники, документи громадян будуть надійно захищені», – зауважив Павло Петренко.

Варто зазначити, що в рамках заходу, напередодні святкування Дня нотаріату, кращих нотаріусів області відзначено нагородами.

Принагідно додамо, що опісля відбулося урочисте відкриття виставки архівних матеріалів про переслідування українців, яка експонується у меморіальному комплексі «Дем’янів Лаз». Відтак Павло Петренко разом з присутніми хвилиною мовчання пом’янули загиблих в 40-х роках, а також віддали шану учасникам антитерористичної операції, які віддали за Україну життя.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!