Найкращий подарунок: у Франківську вісім атовців отримали квартири

Сьогодні, 12 жовтня, в Івано-Франківську вісім бійців антитерористичної операції отримали квартири.

Три однокімнатних квартири площею по 45 квадратних метрів отримали Назар Кваснюк та Володимир Яківців зі 128 бригади, а також доброволець батальйону “Донбас” Андріан Волгін, який пережив Іловайський котел та полон у сепаратистів. У нього сьогодні, до речі, день народження.

“Це найкращий подарунок на день народження, дякую всім, хто долучився”, – описав свої враження Волгін, який досі жив в орендованому житлі.

Двокімнатні квартири площею по 64 квадратних метри вручили Олександру Агафонову з роти особливого призначення, Андрію Ткачуку з “Азову”, Василю Хивчуку з “Соколу”, Роману Виннику з 128 бригаду та командиру першої штурмової роти ДУК ПС Дмитру Коцюбайлу з позивним “Да Вінчі”, Народному герою України.

“Це братерська підтримка, яку ми можемо надати і яку надаємо. Не на словах, а на ділі. Ми будемо сподіватися на плідну роботу з міською радою. Якщо все буде йти правильно, то через місяць знову будемо вручати квартири”, – розповів Василь Андріїв, голова Спілки добровольців АТО Прикарпатті.

Він додав, що атовці взяли під свою опіку і людей з ДЦП, яким теж вручатимуть квартири. Проте, зауважує Андріїв, в місті практично немає землі під забудову, тож за кожну ділянку доводиться майже буквально “воювати” – законними методами.

На урочистій події міський голова Руслан Марцінків подякував захисникам України за їхню хоробрість – за його словами, він чудово знає, що війна триває. Пам’ять полеглих у війні вшанували хвилиною мовчання.

Проект «Житло воїнам АТО» функціонує з липня 2016 року. Його реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки. Відповідно до цього проекту учасники АТО уже отримали десятки квартир з числа інвалідів 3-групи, багатодітних та малозабезпечених.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!