В Івано-Франківську вшанували пам‘ять підпільного священика

4 січня, відбулась поминальна зустріч “20 років пам’яті о. Андрія-Романа Кияка”. У вечорі пам’яті взяли участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, Преосвященний Владика Йосафат Говера, Екзарх Луцький, духовенство та всі бажаючі вшанувати о. Андрія-Романа. Захід відбувся в приміщенні Катехитичного центру при Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.

Першим, хто поділився своїми думками та спогадами по священика з підпілля був Митрополит Володимир. Владика зазначив, що по завершенні важких часів переслідувань, о. Андрій доклав чимало зусиль для відновлення перших парафій УГКЦ, а також активно спричинявся до офіційного відкриття Духовної семінарії, передає прес-служба УГКЦ.

“Коли настають важкі часи в житті Церкви, Господь посилає сильних людей, і саме вони стоять до кінця, виконуючи Божий задум”, – зауважив Митрополит Володимир.

До слова, у лютому 1990 р. після урочистої архієрейської Літургії в катедральному соборі Воскресіння Христового, отця Андрія Кияка призначили канцлером Курії Івано-Франківської Єпархії.

На 79-му році життя, за шість годин до недільного Богослужіння, підготувавши проповідь про щасливе завершення 1998 р., отець мітрат Роман-Андрій Кияк відійшов у вічність 27 грудня.

Нагадаємо, Франківці з мером молилися біля хреста на озері за мир та порозуміння

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!