В Івано-Франківську встановили пам’ятник Андрієві Мельнику

В Івано-Франківську відкрили пам’ятник соратнику Євгена Коновальця Андрієві Мельнику. Постамент українському патріоту встановили на розі вулиць Мельника-Сахарова.

На урочисте відкриття завітали ветерани УПА та дивізії “Галичина”, а також Почесний громадянин Михайло Мулик, пише прес-служба виконавчого комітету.

Міський голова Руслан Марцінків назвав цю подію знаковою для міста, адже пам’ятника голові проводу українських націоналістів немає в жодному обласному центрі.

“Саме наше місто показує приклад пам’яті про наших справжніх героїв. Івано-Франківськ є патріотичною та християнською столицею України. Цей пам’ятник, так як і постамент Шухевичу, закликає нас боротись за нашу державу, за її волю. Вклоняюся перед людьми, які прийшли сьогодні на відкриття – Почесний громадянин Михайло Мулик, ветерани УПА та дивізії “Галичина2. Тільки коли ми об’єднані, можемо перевернути світ. Полковник Мельник вчить нас важливої речі – необхідно зробити націю єдиною перед загрозою московської навали. Нація і держава вищі за партійні ідеї, армія та військо є найважливішими”, – наголосив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, в Івано-Франківську відбулось відкриття пам’ятника відомому українському художникові Опанасу Заливасі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!