В Івано-Франківську виділили 250 тисяч гривень на стартапи

Сьогодні, 19 червня, в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету йшла мова про виділення коштів для фінансування стартапів, яких було визначено переможцями конкурсного відбору.

Члени виконкому вирішили виділити з міського бюджету 250 000 гривень на фінансування переможців.

Переможцями літньої хвилі стали:

1. Альманах міжкордонних письменників. Ініціатори проекту хочуть створити альманах, основу якого формуватиме дослідження образу Івано-Франківська та Галичини у контексті світової літератури.

2. “Будь помірним! Збережи життя!”. Проект включає у себе розробку пам’ятки ПДР для велосипедистів та пішоходів та навчальні зустрічі.

3. Інклюзія у бібліотеці. Проект покликаний допомогти людям із проблемами зору. Зокрема, знаходити друзів, реалізовувати власний творчий потенціал тощо.

4. Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах. Проект передбачає проведення навчань для вчителів із викладання Arduino робототехніки та створення у перспективі автономних гуртків робототехніки у школах міста.

5. Восьмий Івано-Франківський велопарад дівчат. Команда проекту планує популяризувати велосипедний рух серед дівчат та жінок міста.

Читайте також: Arduino, робототехніка та велопарад дівчат: у Франківську назвали переможців програми “Міські Ґранти”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!