В Івано-Франківську за літо планують відремонтувати майже 90 закладів освіти (ФОТО)

В Івано-Франківську міська рада планує виділити 20 мільйонів гривень на капітальні та поточні ремонти з міського бюджету.

Роботами охоплено 89 закладів освіти, з них капітальні ремонти – у 66. Про це інформують на сайті міського голови. 

“Наразі завершені роботи у двох закладах: благоустрій території в ДНЗ №1 та влаштування ігрового майданчика в ДНЗ №30. Тривають роботи у 7 закладах: заміна опалення ДНЗ №10 і №14, капремонт приміщень ДНЗ №11 та №15, капремонт фасаду ДНЗ №17, капремонт санвузлів ДНЗ №23 та №33. Ще для 14 закладів відбувся тендер і скоро тут приступлять до робіт”, – розповідає директор департаменту освіти Ігор Максимчук.

Крім того, Ігор Максимчук зупинився на капітальних роботах в школах.

“У ЗШ №2 йде реконструкція спортзали, СШ №5 та Вовчинецькій ЗШ – капремонт приміщень, в ЗШ №6 – ремонт санвузлів, в СШ №11 замінюють систему опалення. Для 6-ти шкіл розроблені технічні завдання і скоро оголосять тендер на роботи”, – додає директор.

Переможцями міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2019 році стали 35 закладів. А перемогу в бюджеті участі здобули 16 навчальних закладів.

«Важливо, поки канікули максимально зосередитись на всіх роботах. Щоб діти не відчували незручностей під час навчання. Тому важливо за літо зробити якомога більше в школах і садках», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, В Івано-Франківську з дна міського озера витягнули близько 60 кілограм сміття

 
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!