В Івано-Франківську завершилась 12-та міжнародна бієнале художнього текстилю

12-а міжнародна бієнале сучасного художнього текстилю завершилася вчора, 31 травня, в Івано-Франківську. Впродовж двох днів у Музеї мистецтв Прикарпаття, обласному краєзнавчому музеї та виставковій залі обласної організації НСХУ відбувалися покази моди і конференція художників-дизайнерів.

У цих локаціях також ще два тижні діятиме виставка робіт із сучасного художнього текстилю. На бієнале прислали свої роботи понад 110 художників з 27 країн. Із півтора десятка їх прибуло до Івано-Франківська, повідомляє прес-служба виконкому.

Організувала бієнале відома династія художників Шнайдерів — Андрій та його донька Анастасія і дружина Людмила Єгорова, які не так давно переїхали із Херсона до Івано-Франківська. У першій половині лютого вони презентували свою багатогранну мистецьку творчість на виставці в Івано-Франківську.

Андрій Шнайдер сказав, що українські та зарубіжні художники-дизайнери мають різні мистецькі і технологічні бачення, і на мистецьких імпрезах такого рівня, як 12-а міжнародна бієнале, вони часто демонструють нові підходи в творчості, а відповідно є чому повчитися одним в одних.

До теми: «Довга коса – дівоча краса»: у Коломиї обрали дівчат з найдовшим волоссям

В Івано-Франківську завершилася 12-а міжнародна бієнале художнього текстилюВ Івано-Франківську завершилася 12-а міжнародна бієнале художнього текстилюВ Івано-Франківську завершилася 12-а міжнародна бієнале художнього текстилюВ Івано-Франківську завершилася 12-а міжнародна бієнале художнього текстилю

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!