В Івано-Франківську знову планують заборонити продаж алкоголю вночі

Сьогодні, 14 квітня, в Івано-Франківську виконавчий комітет вирішив внести на розгляд сесії зміни до плану діяльності міської ради.

Згідно з ними, у третьому кварталі 2018 року управління економічного та інтеграційного розвитку має розробити проект рішення міської ради про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) після 22:00.

Як пояснив заступник начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Володимир Устинський, потім проект цього рішення винесуть як регуляторний акт на обговорення. «Послухаємо, що люди скажуть. Можливо народ збереться і скаже, що заборонити треба після 22:30 або 00:00. Нехай люди обговорюють, бо він стосується майже всіх підприємців, які торгують алкоголем», – каже посадовець.

Володимир Устинський наголошує, що самого проекту рішення ще немає. Є тільки його загальна концепція.

«Це питання давно обговорюється. Колись ми вже забороняли продаж, але тоді подали в суд і ми змушені були скасувати рішення. Але тепер вийшов відповідний указ Президента і ми знову можемо винести на обговорення це питання», – зазначає Устинський.

Зауважимо, що проект розробляють, щоб попередити вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв серед франківців (у тому числі підлітків) і впорядкування їх продажу в роздрібній торговій мережі міста.

До теми: В Україні знову подорожчає алкоголь

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!