В Івано-Франківську звучала будапештська «Сільва»

 6 травня 2017 року, у рамках ІІ-го Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» («CARPATHIAN SPACE»), у Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт Будапештського оперного театру (Угорщина), з програмою «Найпопулярніші арії з оперети «Сільва». Музичний променад присвячено 100-літній річниці прем’єри всесвітньо відомої оперети Імре Кальмана.

«Сільва» («Королева Чардаша») стала однією з найвідоміших у світі оперет. За статистичними даними, які стосуються жанру оперети, немає ані хвилини, коли десь на Землі – в театрі, на концерті, у кіно, в теле- чи радіоефірі – не заграли б одну з багатьох популярних мелодій Імре Кальмана.

З нагоди 100-ї річниці успішної прем’єри в Угорщині оперети «Сільва» Імре Кальмана, за ініціативою Інституту ім. Балашші, міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини був складений камерний концерт тривалістю у 60 хвилин без перерви, в якому презентуються найвідоміші та найпопулярніші шлягери твору. Програма у виконанні відмінних солістів та квінтету Будапештського оперного театру у 2016-му році, здобула грандіозного успіху серед глядачів м. Будапешт і таких міст, як: Відень, Брюссель, Лондон, Пекін, Чунцін, Шанхай, Марибор та Делі.

Нагадаємо, Івано-Франківська обласна філармонія отримає нове ім’я

Фабрика форматов2017.05.06. Сайт (1) Фабрика форматов2017.05.06. Сайт (3) Фабрика форматов2017.05.06. Сайт (7) Фабрика форматов2017.05.06. Сайт (8)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!