В одному з храмів Прикарпаття вперше помолилися українською

На запрошення релігійної громади храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, яка нещодавно увійшла до складу Коломийської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан, звершив першу архієрейську божественну літургію українською мовою.

На подвір’ї храму керівника коломийською єпархією із короваєм, квітами та привітаннями зустрічали діти, велика кількість духовенства, парафіян та гостей храму, які з нетерпінням очікували на приїзд українського архієрея.

Після відпусту єпископ Юліан звернувcя до вірних, які вщент заповнили храм. Зі словами зворушливої проповіді, чоловік розтлумачив глибоке богословське та моральне розуміння недільного Євангельского зачала про зцілення Господом гадаринського біснуватого. На основі головних думок цього Євангельского повіствування, а також інших прикладів Святого Письма, архіпастир пояснив присутнім на богослужінні, яким страшним, в духовному розумінні, може бути противлення Богові, заради збереження тимчасових благ.

Нагадаємо, У Долині урочисто освятили відновлений храм

Нагадуємо, що богослужіння в цьому храмі духовенством Київського патріархату звершуються з 15 жовтня, після того, як на загальних зборах релігійної громади храму парафіяни більшістю голосів проголосували за вихід зі складу Івано-Франківської єпархії УПЦ Московського патріархату та приєднались до Коломийської єпархії УПЦ Київського патріархату.

Також духовенством коломийської єпархії богослужіння звершуються у храмах сіл Острівця та Рогині, Городенківського благочиння, які теж перейшли до Київського патріархату.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!