У родину 31-річної франківки Ірини Бартко прийшло горе

Близько півтора місяці тому Ірина відчула значне погіршення загального стану, яке супроводжувалося болем та затерпанням нижніх кінцівок. Жінка звернулась в поліклініку, де їй було призначено певні обстеження та лікування. Проте очікуваної позитивної реакції не було, а стан здоров’я погіршувався.

Однієї ночі Ірина прокинулася від нестерпного болю нижніх кінцівок і, намагаючись  підвестись з ліжка, зрозуміла, що ноги її більше не слухають. Жінку госпіталізували в одну з міських лікарень в неврологічне відділення.  За результатами  МРТ було встановлено діагноз: зміни спинного мозку на рівні грудного відділу в більшій мірі відповідають мієліту (SD, «об’ємне» ураження, спінальна форма саркоїдозу).  Крім того, було призначено   ряд  аналізів, відповідно до яких  було виставлено діагноз: грудний мієліт з нижнім парапарезом і болевим синдромом, остеохондроз грудного відділу хребта, полісегментарні протрузії дисків, лівобічний паховий лімфаденіт.

На сьогоднішній день стан Іри значно погіршився, збільшилися  інтенсивні болі в ногах, оніміння нижніх кінцівок, підвищилась температура тіла.

Терміново необхідно додаткове дообстеження  і дороговартісне лікування в сумі  200 тис. гривень. Кошти в сім’ї Ірини закінчились. Дотепер  допомагали родичі, друзі, батьки однокласників донечки Соломійки.

Щиро просимо допомоги небайдужих людей. Віримо, що спільними зусиллями повернемо до повноцінного життя молоду людину, маму маленької Соломії.

Кошти просимо надсилати на рахунок ПриватБанку  4731219107741286    (Говдяк Оксана Богданівна, мама Ірини Бартко).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!