В Україні екранізують “Сталкерів”

В Україні знімають фільм “Брама”, який розповість про життя у Чорнобильській зоні.

Компанія “Директорія Кіно” розпочала знімальний період повнометражного художнього фільму “Брама” Володимира Тихого.

Це екранне втілення відомої п’єси Павла Ар’є “На початку та наприкінці часів”, що в постановках різних режисерів з успіхом пройшла на сценах Молодого Театру в Києві, Драматичного ім. Лесі Українки у Львові, Академічного Драматичного у Харкові, Драматичному у Магдебурзі, у театрі Моссовєта, інформує “Директорія Кіно”.

Постановка Стаса Жиркова у Молодому отримала Київську Пектораль і Гран-прі Мельпомени Таврії. Ірма Вітовська, яка виконує роль Баби Прісі у постановці “Сталкери”, отримала і Київську Пектораль, і Мельпомену Таврії за кращу жіночу роль.

П’єса проходила під назвами “Сталкери” і “Баба Пріся”, остання назва була робочою назвою фільму, але під час підготовки автори вирішили змінити назву на “Брама”, що точніше відповідає творчому задуму режисера та співавтора сценарію Володимира Тихого.

Фільм розповідає про сім’ю, яка мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, яка товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала 12 есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їх розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

Головні ролі у фільмі виконають Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко і Ігор Гнізділов.

Зйомки триватимуть до кінця листопада, у Київській і Житомирській областях.

Український глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.

Нагадаємо, «Сталкери» – це потужне повернення в театр, – Ірма Вітовська.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!