МОЗ спростувало інформацію, що вісім людей одужали після коронавірусу

Станом на ранок 22 березня в Україні вісім людей одужали після того, як у них виявили коронавірус. Однак Міністерство охорони здоров’я України згодом спростувало цю інформацію. 

Про це повідомив Центр громадського здоров’я України. Однак згодом МОЗ спростувало цю інформацію. 

У восьми людей було зафіксовано підозру на COVID-19. Для отримання остаточного результату їм було зроблено 2 повторні тести на COVID-19, які були негативні. У цих людей не виявлено коронавірусної інфекції.

“В Україні зафіксовано 47 випадків коронавірусної інфекції (1 – одужав, 3 – летальні випадки, 43 – проходять лікування)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 19 березня Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка нещодавно померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка приїхала з Франції. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря зі скаргою на дещо підвищену температуру тіла. 

Крім того, до франківської інфекційної лікарні госпіталізували ще одну жінку  та священника з Надвірнянщини – перевіряють на коронавірус. 

Водночас Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

В Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!