Ведучий “1+1” викрив махінації з ліками в Долинській лікарні

Ведучий проекту «Інспектор. Міста» на «1+1» Володимир Остапчук стверджує, що розкрив схему махінацій з неліцензійними ліками в Івано-Франківській області.

У сьогоднішньому випуску телепроекту, який вийде в ефір о 22.00, телеглядачі побачать інспекцію прикарпатського міста Долина, пише 1+1.

Телеведучий поділився своїми враженнями і розповів, чому для перевірки було обране саме це місто:

«Долина може стати українськими Карловим Варами. Там є унікальні соляні шахти і мінеральні води. При правильному підході за кілька років це містечко може стати «туристичною Меккою». Але місцеві жителі не помічають своїх багатств».

Телеведучий покаже переваги перспективного міста, вкаже на недоліки в його благоустрої, а також передасть міському голові Долини список рекомендацій для поліпшення життя місцевих жителів.

Читайте також: У Долині не знають, за що районній лікарні вручили табличку “Ганьба міста” від “1+1”

Зйомки в місті Долина стали одними з найскладніших для знімальної групи і перетворилися на справжній детектив. Телеведучому і його команді вдалося виявити схему махінації з простроченими іноземними ліками, які без ліцензії поширювалися жителям міста в центральній лікарні, кажуть на телеканалі. Люди, причетні до неї, організували стеження за командою проекту, а коли Володимир Остапчук вийшов на слід шахраїв, спробували силою перешкодити діям команди інспектора.

Ситуація стала настільки напруженою, що для власної безпеки, ведучому і знімальній групі довелося вночі переїхати до іншого міста.

Володимир Остапчук зауважує, що йшлося про власну безпеку:

«Знімальна група вже не відчувала себе в безпеці в Долині. Після інспекції за нами почали стежити. Ми зробили коло по місту, але автомобіль все одно продовжував їздити за нами. Нашому водію вдалося притиснути переслідувача до узбіччя. Але водій відмовився виходити з машини і почав тікати».

Під час інспекції Володимир Остапчук написав заяву в поліцію. Які результати покаже розслідування правоохоронних органів і як зміниться життя в Долині через місяць, телеглядачі дізнаються вже сьогодні в новому випуску програми.

Нагадаємо, в проекті «Інспектор. Міста» Володимир Остапчук перевіряє міста за шістьмома критеріями: освіта, медицина, безпека, еліта, харчування та сфера послуг. По кожному з них місто може отримає від 0 до 2 балів. У фінальному випуску сезону телеглядачі дізнаються, яке з перевірених міст виявиться найкомфортнішим для життя.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!