Весна прийшла: річки Прикарпаття виходять з берегів

Внаслідок танення снігу на території Івано-Франківської області 12 березня відбулись підйоми рівнів на річках басейну Дністра до 1,68 м, на річках басейну Прута до 0,92 м над передпаводковими.

Також спостерігається підйом рівня води в річці Ворона у місті Тисмениця, який  на 08:00 13 березня  становить 450 см, що складає досягнення відмітки початкового підтоплення. На цей час в місті на перехресті вулиць Пшениківської та Федьковича відбувається переливання води через дорогу (15-20 см), але існує об’їзд по вулиці Федьковича. З метою координації дій сил цивільного захисту Тисменицького району з надання допомоги населенню під час можливого ускладнення оперативної обстановки 12 березня відбулося позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС.

Станом на 08:00 13 березня підтоплень житлових та господарських будівель в Тисменицькому району не зареєстровано. Сили та засоби Управління ДСНС в області готові до оперативного залучення та надання допомоги місцевому населенню. Ситуація перебуває на особливому контролі Управління ДСНС в області.

DSC07409.JPG DSC07425.JPG

DSC07379.JPG DSC07418.JPG

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!