Відкриття прес-центру судової влади для судів Івано-Франківської області

У п’ятницю, 8 грудня, в Івано-Франківську заплановано відкриття першого в Україні прес-центру судової влади для судів Івано-Франківської області.

Суди Івано-Франківської області тісно співпрацюють із міжнародним українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи. У рамках цього проекту, за підтримки канадського уряду і Управління міжнародних програм, Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади, заплановано відкриття комунікаційного майданчика, який дозволить покращити спілкування між судами і громадськістю зі ЗМІ.

Центр судової комунікації Івано-Франківської області- це майданчик для суддів, журналістів та громадськості, оснащений усіма необхідними технічними засобами для їх комфортної роботи в сфері комунікацій. Центр збирає, обробляє, узагальнює, передає та публікує аудіо-, відео- та текстову інформацію про діяльність судів та судових органів, слугує пунктом зв’язку для суддів, журналістів та громадськості, а також місцем проведення спільних заходів та тренінгів.

Серед основних завдань, які вирішуватиме ця платформа можна зазначити, що це буде місце для проведення брифінгів, прес-конференцій, семінарів, тренінгів та інших заходів, які інформують громадян про діяльність судів та створення позитивного іміджу судової влади тут надаватимуть підтримку прес-секретарям та суддям-спікерам Івано-Франківської області в їх комунікаційній діяльності.

Грюнвальдська, 11 (ІІ поверх):

13.00-13.30 – вітальна кава;

13.30 – 14.15 – відкриття Центру судової комунікації Івано-Франківської області: завдання, порядок роботи та очікувані результати;

14.15-14.30 – питання-відповіді

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!