Відома франківчанка Тіна Кароль розповіла про успіхи сина в Англії

Восени минулого року відома українська співачка Тіна Кароль зізналася, що всупереч волі її батьків, вона відпустила сина на навчання до Великобританії.

Нещодавно артистка розповіла про успіхи Вені за кордоном, пише tochka.net.

Тіна Кароль зізналася, що бачиться з сином часто, і дуже пишається ним. У нього дуже хороші результати в навчанні:

“Ми з Веніаміном бачимося часто. Я дуже радію його досягненням. Ніколи не думала, що це буде так трепетно ​​кожен раз приїжджати, як в перше обіймати, цілувати. Він – моя гордість і втіха. Веня робить великі успіхи в навчанні. Нещодавно отримав відзнаку Golden Star за хороші оцінки”.

Також співачка розповіла, що у сина з’явилися нові захоплення, серед них … фехтування:

“У нього дуже різнобічні інтереси, цьому сприяє школа, в якій він вчиться. Наприклад, Веня почав займатися фехтуванням – мене дуже вразив цей факт, тому що він сам вибрав собі такий предмет. Також серед його захоплень – нестандартне прикладне мистецтво (син вже навчився робити динозавра, який може сам рухатися). Ще він вчиться грати на фортепіано і барабанах”.

Нагадаємо, Тіна Кароль народила сина Веніаміна від Євгена Огіра в листопаді 2008 року. У Києві хлопчик часто відвідував недільну школу при Іллінській церкві на Подолі, допомагав священику і навіть брав участь в богослужіннях.

523_fotorcreated111

Читайте також: Тіна Кароль приміряла заворожуючий образ косівської княгині.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!