Від сьогодні субсидії платитимуть готівкою

Сьогодні, 1 березня, в Україні стартує виплата готівкою субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Про це свідчить рішення Кабінету Міністрів, прийняте 6 лютого 2019 року.

Рішенням Кабінету міністрів, виплата житлових субсидій пенсіонерам буде здійснюватися через Пенсійний фонд перерахуванням коштів на пенсійні рахунки або через акціонерне товариство «Укрпошта» (їм субсидія буде виплачуватися одночасно з пенсією), для інших – через державний Ощадний банк (через платіжну систему термінових переказів «Швидка копійка» або зарахуванням на поточний рахунок), повідомляє “Ukranews”.

Субсидії готівкою (починаючи з субсидій, нарахованих за лютий 2019 року) зможуть отримати громадяни, які звернулися за їх призначенням до 2019 року, а також ті, хто звернувся в 2019 році, але яким субсидія призначена з 2018 року, про що одержувач отримає персональне повідомлення на адресу проживання.

Також зазначається, що субсидія не призначатиметься у разі простроченої більше одного місяця заборгованості з оплати комунальних послуг (раніше не призначалася у випадку більше двох місяців заборгованості).

Клієнти усіх категорій, яким субсидія була призначена до 31 грудня 2018 року, будуть отримувати субсидію у грошовій формі з 12 березня 2019 року.

У середині лютого повідомлялося, що 4,2 млн домогосподарств в Україні мають право на отримання субсидії. З тих, хто отримає субсидію у грошовій формі, 70% – пенсіонери, а 1,2 млн – це працездатне населення, яке потребує допомоги.

Нагадаємо: Стало відомо, коли у Франківську влаштують громадські слухання щодо підвищення ціни на проїзд

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!