Війна за землю : у Драгомирчанах люди змушують депутатів відмовитись від землі, яку вони розділили між собою

Сьогодні, 31 липня, в Драгомирчанах проходить позачергова сесія сільської ради.

Основним питанням на засіданні є відміна рішення попередньої сесії про зміну цільового призначення землі, яка наразі розподілена 20-м людям (депутатам та 3 поліцейським), але раніше вона належала громаді села. Нагадаємо, вже кілька днів жителі Драгомирчан страйкують та перекривають дорогу, бо на тій території мала би бути школа. 

В Народному домі зібралося стільки людей, що ніде було й яблуку впасти. Згодом мешканці самі поїхали шукати депутатів додому, щоб привести їх на сесію. Було вирішено: якщо засідання не відбудеться, то люди проведуть збори села.
Мешканці закликали депутатів таки прийти на сесію, мовляв, вони за них голосували.

“Не ведіться на провокації. Давайте покажемо, що ми справжні газди і організовані. Давайте цивілізовано закінчимо реєстрацію”,- закликав активіст Вовчук Андрій.

Голова Драгомирчан Степан Дем’янів повідомив, що наразі четверо депутатів вже відмовились від земельних ділянок. Серед них також і він. Загалом на території майже 3 га була 21 ділянка.

Також голова розповів, що кожному депутату ще в суботу відніс додому повідомлення про позачергову сесію, тому всі про це знали.

Сьогодні крім відміни рішень, депутати мали розглянути питання про зміну цільового призначення ділянок під громадську забудову.

Якщо депутати не зберуться, то відбудуться збори селян. Щоб відмінити рішення сесії в інший спосіб потрібні голоси половини виборців. Виборців всього 1500, наразі у Народному дому зібралося 500-600 людей.

Зауважимо, що Громада перемогла: На Прикарпатті депутати під тиском людей скасували скандальне рішення про поділ землі.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!