Володимир Сарахман

Він трохи чарівник, адже знається на магії звуків. Володимир Сарахман, який родом із Надвірної, уміє купати людей в цілющих звуках. У його арсеналі тибетські співочі чаші, валдайські дзвіночки, гонги, бубени, варган, перкусія…

Співочі чаші привезені з Непалу, вони мають відповідну структуру, складаються зі сплаву з семи металів, включно із золотом та сріблом. Технологія звукотерапії таким чином тисячоліттями передається від майстра до майстра, ще здавна використовувалася в аюрведичній медицині в комплексному лікуванні різних захворювань.

Як пояснює Володимир, певний звук відновлює первинну вібрацію тіла, тим самим оздоровлюючи його. Як відомо, звукова хвиля може бути різної частоти. Протягом тисячоліть ті, хто вивчали науку про звуки, розуміли, що певні частоти є надзвичайно цілющими для людського організму. Говорячи простою мовою, коли ми перебуваємо на природі, слухаємо симфонічну музику чи улюблені мелодії, ми налаштовуємось на хвилю позитиву, спокою та гармонії, які несуть ці звуки.
Головний принцип енергетичної медицини базується на тому, що основне енергетичне поле породжує фізичне, емоційне і ментальне. Відповідно, змінюючи енергетичне поле, ми отримуємо зміни на фізичному, емоційному та на рівні власної поведінки.
На базі цих досліджень виникла ціла наука під назвою кіматика. Швейцарський науковець Ганс Дженні дослідив, що залежно від частоти вібрації фізичні об’єкти, як-от пісок, вода чи інші предмети, перетворювалися в надзвичайно цікаві форми. При цьому чим вищі були частоти, тим цікавіші й складніші форми вони породжували. Вони імітували властивості божественної геометрії.
Ці властивості були добре відомі в різних релігійних культурах, де люди практикували проспівування різних звуків через молитви, мантри, григоріанські хорові співи та інше. Такі співи заспокоюють дух, допомагають перебувати в гармонії з собою та іншими. Ще з часів Київської Русі відомий спосіб лікування різних недуг – це гармонізація дзвонами. Сучасна наука свідчить, що дзвін руйнує хвороботворне середовище.

«Гармонійні звуки створюють порядок із хаосу, – каже Володимир. – Можна сказати, що хвороба – це різновид хаосу в організмі. Адже своє глибоке коріння вона запускає саме на емоційному рівні».
Володимир Сарахман організовує цілющі концерти для всіх охочих. Каже, що там люди відчувають тонкі вібрації звуку, які проникають у саму душу, зцілюючи її і звільняючи свідомість від розумової суєти та емоційного сміття.

«Це може робити кожен, якщо чує в собі поклик, головне – відчувати людей, світ і власний внутрішній світ, – переконаний Володимир. – Творити диво може кожен».

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!