Волонтер: Травмованих на Старолисецькому полігоні бійців АТО відправили у Золочів

6 вересня, на Прикарпатті на території навчально-тренувального центру Національної гвардії України «Лисець» обвалився сходовий майданчик резервного входу в приміщення їдальні. Від отриманих травм 35-річний військовослужбовець помер на місці події, а ще четверо бійців Нацгвардії отримали поранення.

Як повідомив сьогодні, 1 жовтня, на засіданні координаційного комітету допомоги учасникам АТО Тарас Кузь  – представник Громадської організації «Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО – трьох бійців АТО, які постраждали внаслідок обвалу сходового майданчика у Старому Лисці, виписали з лікарні та відправили у Золочів на обстеження.

«На полігоні в Івано-Франківську сталася НС. Внаслідок чого госпіталізували чотирьох хлопців. Вчора з незрозумілих причин трьох осіб виписали з лікарні на вул. Сахарова. Не можуть трьох хлопців з різними травмами одночасно виписати з лікарні», — наголосив Тарас Кузь.

До нього приєдналася й волонтерка Вероніка Дичковська.

Вона також розповіла, що травмовані бійці перебували у лікарні МВС. Проте вчора трьох виписали. Виписали навіть хлопця, який має перелом хребця, ребра та розірвані сухожилля гомілки. Їх усіх виписали з лікарні у військову частину, де зовсім немає умов для перебування лежачого хворого. Внаслідок чого боєць з позивним Жужа самостійно дійшов до швидкої, самостійно піднімався по сходах, чим міг заподіяти ще більшу шкоду своєму здоров’ю.

За словами волонтерки, бійців вчора виписали.  За повідомленням, їх мали сьогодні о 09.00 відправити у Золочів. Проте бійців відправили автомобілем швидкої допомоги у Золочів близько 06.30 ранку.

«У Золочеві, куди відправили бійців, немає ні хірурга, ні нейрохірурга, які повинні оглянути Жужу. Якщо його скерують на лікування у Львів, то йому треба знову повернутися у частину в Івано-Франківськ, а вже потім їхати на лікування у Львів», — розповіла Вероніка Дичковська.

Наприкінці обговорення Зіновій Шкутяк порадив волонтерам звернутися до командира Нацгвардії України та обласних лікарів.

Nq1FG0TcBpo

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!