Воїни просять допомогти відкрити на Тлумаччині всеукраїнський реабілітаційний центр

Громадська організація “Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів та інвалідів АТО” звернулася до обласної ради з питання вилучення з переліку об’єктів незавершеного будівництва, які підлягають приватизації, перепрофілювання лікувально-оздоровчого центру під ендокринологічний санаторій.

Вони планують створити Всеукраїнський реабілітаційний центр у Тарасівці. Цей центр вони планують створити на об’єкті на Тлумаччині, однак той зараз продається – не продавати його просять владу.

Фінансуватиметься заклад за рахунок благодійних фондів, підтримки, та бюджетів.

«Це має бути вторинна реабілітація, де боєць АТО зможе побути з сім’єю, дітьми.

не проти, працюємо з міжнародними спільнотами, люди готові вкласти, уявіть собі 2.5 мільйони євро», – зазначає Парцей Роман, голова громадської організації “Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів та інвалідів АТО”.

Вартість закладу – близько 4 мільйонів євро. Передати його планують на баланс громади. Та депутати певні, що громада не потягне такий великий заклад. Вартість утримання вони назвати поки не готові.
Проект звернення підготують до сесії, однак в організації просять грунтовно підготуватися, щоб знати як заклад діятиме далі.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!