ВР скасувала печатки для підприємців в документах

Відтепер на документах, які підприємець подає в держорган, не обов’язково повинні бути проставлені ​​печатки. І без неї документ вважається легітимним, а якщо відомство відмовляється приймати, йому загрожує штраф.

Верховна Рада підтримала законопроект, який скасовує обов’язкову наявність печатки суб’єктів господарювання на офіційних документах. «За» документ проголосували 226 народних депутатів, пише ПУ.

Прийнятий закон зберігає право використовувати печатку. Але її наявність або відсутність не буде створювати для підприємця юридичних наслідків, підкреслив глава комітету промислової політики Віктор Галасюк.

«Ми виключаємо вимогу щодо обов’язкового використання печаток. Виключаємо можливість визнання документу недійсним через відсутність печатки. І застосовуємо адміністративну відповідальність, якщо державний орган чи орган місцевого самоврядування вимагає від підприємця наявності печатки на офіційному документі», – сказав нардеп під час виступу в парламенті.

Нагадаємо, З 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні зросла вдвічі – до 3200 гривень. Проте це потягнуло за собою закриття ФОПів, збільшення кількості неоформлених працівників та безробітних.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!