Вивихи від Моха

Днями

ПЛЯШКИ

Сидимо в шинку. П’ємо пляшкове пиво. Офіціантка лінива трапилася, пляшки зі стола не прибирає. Я покликав її і лагідно так, з натяком: «Дівчино, а можна пляшечки забрати?» Вона (добродушно так): «Так у чому проблема? Забирайте!»

Якось

ПСИ

Всім вже відомо, що якщо на собаку, який гавкає, гаркнути з усієї сили, то це може остудити його запал. Якось стався такий випадок. Їду я велосипедом, їду, аж тут вилітають двоє собак, один невеликий, а інший добрий такий (тобто досить великий) кудлатий песик, і накинулися на мене з гавкотом. Гаркаю я на всю горлянку у відповідь. Маленький пес закрутився і втік, великий спантеличено замовк, забіг вперед і ліг під парканом у тіні. Проїжджаю. Мовчки дивиться. Їду далі – вилітає з-під чергового паркана ще одна дрібна шавка (ну, відносно дрібна, завбільшки як спанієль) і теж давай на мене гавкати! Зараз, думаю, ті перші двоє, як це зазвичай буває, підтягнуться, а трьох перегавкати вже складніше. Яке ж було моє здивування, коли той кудлатий пес, що спостерігав за мною з тіні, підбіг до цієї нової шавки, облаяв її і загнав назад під паркан! Мовляв, не чіпляйся, це свій чувак, перевірений. Цікаво, що ж я таке їм прогавкав?

Колись

ПОВІШЕНИЙ

У селі на якесь свято бабка налила дідові сто грам. Дідові цього здалося мало, і він почав клянчити ще. Бабка – ніяк. Тоді дід заявляє, що якщо вона йому не наллє, то він повіситься в сараї. «Іди і вішайся, старий дурню», – сказала бабка. Розповідь діда. «Я зайшов у сарай, взяв мотузку, прив’язав її до паска штанів, пропустив під сорочкою і зверху надів фуфайку. Став на табуретку, прив’язав кінець мотузки за балку і відкинув табуретку. Бабка, бачачи, що мене довго нема, заходить у сарай і починає голосити. На галас прибігла сусідка, подивилася і сказала, що треба викликати дільничного. Бабка втекла. Сусідка, бачачи, що на полицях лежить сало, яйця, закрутки, починає все це складати в поділ – і на вихід. Я їй услід: «Ганю, сало на місце поклади!» Та непритомніє і при цьому ламає руку. Приходить дільничний і приймає рішення зняти труп. Поставив табуретку, став на неї і витягнув ніж, щоб обрізати мотузку. Я думаю: якщо він зараз обріже, то я упаду. Ну, обійняв я дільничного за шию. В результаті впали ми обидва і дільничний зламав два ребра. За це мені дали 15 діб, як за дрібне хуліганство!»

І взагалі…

Якось в селі з’явився торговець і оголосив жителям, що він буде купувати у них мавп по 10 доларів. Сільські жителі, бачачи, як багато мавп у джунглях, закинули свої ділянки і почали ловити мавп. Торговець накупив тисячі мавп по 10 доларів, але кількість мавп почала зменшуватися, і ловити їх стало все важче. Тоді торговець підняв нагороду за кожну мавпу до 20 доларів. І люди знову почали ловити мавп. Незабаром харчів у селі стало зовсім мало, і сільські жителі почали потихеньку повертатися на свої поля. Торговець підняв ціну за мавпу до 50 доларів. Але йому потрібно було поїхати в місто у справах, і він залишив замість себе помічника. Помічник зібрав всіх жителів села і запропонував їм: «Подивіться на всі ці клітки з тисячами мавп, яких ви вже зловили. Я готовий продати їх вам по 35 доларів, а коли повернеться торговець, ви продасте їх йому по 50 доларів за штуку!» Жителі села подумали, порахували, потім зібрали всі свої заощадження, набрали боргів і скупили всіх мавп на 700 мільйонів доларів. Після цього вони ніколи більше не бачили торговця з помічником. Зате у них залишилися великі борги і абсолютно непотрібні їм мавпи. Це все, що вам потрібно знати про ті біткоіни.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!