Василь Скрипничук: «Плітки про мою відставку не відповідають дійсності»

Плітки про написання головою Івано-Франківської обласної ради Василем Скрипничуком заяви про відставку не відповідають дійсності. Про це він заявив під час прес-конференції 25 лютого 2014 року в Івано-Франківську.

«Плітки про те, що я йду у відставку, абсолютно нічим не обґрунтовані. Все має бути у відповідності до правових приписів законодавства. Якщо б така заява була, я б її оголосив на сесії», – заявив він.

Василь Скрипничук повідомив, що сам ініціював розмови про це, адже у такий спосіб прагнув виявити, хто здатен провокувати ситуацію, дестабілізуючи роботу ради.

«Я зробив дуже цікаве дослідження напівнаукового характеру про те, хто може провокувати ситуацію,  в тому числі з громадськості, про те, хто з депутатів готовий провокувати ситуацію для того, щоби дестабілізувати роботу ради, і це мені успішно вдалося.  Сьогодні я маю чітку і ясну картину того, хто чого вартий і які внутрішні сплетіння депутатських доль і характерів у нас вже відбувається. Я дуже простий з вигляду і певно хтось мене таким і вважав, так що вважайте далі. Якщо б така заява була, я б її оголосив на сесії», – повторив Василь Скрипничук.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!