В Івано-Франківську відкрили перший в Україні громадський ресторан “Urban Space 100” (ФОТО)

«Urban Space 100» – це перший в Україні громадський ресторан. Засновниками проекту є 100 меценатів, які вирішуватимуть, на які проекти розвитку міста направлять прибуток. Кожен зробив благодійний внесок у сумі 1000 доларів США. Відтак кошти було витрачено на відкриття закладу.

 

«Urban Space 100» – це соціальне підприємство у форматі ресторану. Унікальність його полягає в тому, що прибуток направлятиметься винятково на реалізацію громадських проектів Івано-Франківська.

 

«Власне, «Urban Space 100» буде використовуватися як відкритий майданчик для презентацій, обговорень міських ініціатив, проектів розвитку, вивчення досвіду міст світу та інших некомерційних заходів, відкритих для усіх містян», – зазначив Віктор Загреба, представник громадської організації “Тепле місто”. 

 

За словами організаторів, окрім власне ресторану, в «Urban Space 100» функціонуватимуть також магазини дизайнерських речей, сувенірів і книг, будуть відбуватися кінопокази і концерти.

 

На відкритті ресторану також відбулася панельна дискусія «Як розвивати громадський простір?», а ввечері у закладі зіграє гурт «Zapaska», український дует, який виконує альтернативну поп-музику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.12.2014

 

 


Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!