Ідей багато не буває

У нашу інформаційну еру важко не погодитись із висловом: “Хто володіє інформацією, той володіє світом”. Проте дуже важливо навчитись відділяти потрібне та відсіювати те, без чого можна обійтися. Інтернет дає можливість для саморозвитку, та й користування інформацією у такий спосіб є доволі комфортним.

Власне, таким дивним чином, у пошуках чогось цікавого я натрапив свого часу на TED. Відразу вразило різноманіття тематики, запал в очах людей, які говорять на ту чи іншу тему. Все це дуже надихає. І навіть якщо те, про що говорять люди на TED, не можна прямо використати вже і сьогодні, це, як мінімум, наштовхує на якісь думки і змушує мозок працювати у правильному руслі, дивитись на речі під різними кутами зору.

Чому обмін досвідом та ідеями такий важливий для українців? Все просто: у нас нема іншого виходу. Нам як нації потрібно змінюватись, і чим швидше ми це зрозуміємо, тим краще. Країна зможе змінитись лише тоді, коли зміниться кожен із нас. Саме формат TED дозволяє почати мислити по-іншому, йти далі зі свіжими ідеями, надихати інших на нові справи та ініціативи.

Офлайн мені вдалось побувати, на жаль, лише на одній із подій TEDx в Україні – це був TEDxLviv. Захід умовно поділявся на три секції: “Думай”, “Дій”, “Твори”, у кожній з яких були дуже круті спікери. Окрім цього, з радістю переглядав онлайн-трансляції з TEDxVinnytsya та TEDxKyiv, і взагалі, дуже приємно, що цей рух шириться Україною.

Цьогоріч планую побувати на TEDxIvanoFrankivsk, який дуже успішно стартував торік.   

Серед основних очікувань – отримання корисної інформації та натхнення, яке стане рушійною силою для професійного й особистісного розвитку. Наразі всіх спікерів не оголосили, але я впевнений, що послухати буде що. Подія має зібрати чимало цікавих відвідувачів, тож очікую на нові знайомства й хороше проведення часу.

До зустрічі в обласному центрі Прикарпатті на TEDxIvanoFrankivsk!

Тарас ДЕМЧУК, 

PR-менеджер, тернополянин

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!