Грін-карта: не станьте жертвою шахрайства

Усім, хто подає документи на Грін-карту, варто знати: участь у лотереї є абсолютно безкоштовною, а в разі виграшу вам треба сплатити лише 775 доларів за американську візу. До того ж, у касу Посольства США, а не якійсь невідомій людині.

Віце-консул Посольства США в Україні Девід Аллен радить іванофранківцям не звертатися за допомогою в оформленні документів на Грін-карту ні в які агенції, а заповнювати заявку особисто на сайті Посольства www.dvlottery.state.gov.                                                                                                                   Насправді все дуже просто: охочим зареєструватися на участь у лотереї необхідно лише заповнити анкету з 14 пунктів та додати своє фото (вимоги до фото – на сайті). В турагенціях заповнення заявки є платним, але найгірше те, що ви можете потрапити до рук шахраїв.

Схема шахрайства проста. Агенції пропонують допомогу у заповненні анкети та оформленні необхідних документів на виїзд, але діють від свого імені. В анкеті вказують не вашу адресу проживання, а адресу агенції. Відповідно, повідомлення про виграш та інструкції з підготовки документів потрапляють до рук шахраїв, а вони вже розставляють свої ціни за те, що могло би бути цілком безкоштовним. Відомі випадки, коли шахраї виманювали кілька тисяч доларів за те, щоб віддати людині повідомлення про виграш.

Якщо ж ви вирішили скористатися послугами агенції з заповнення заявки на участь у лотереї, обов’язково прослідкуйте, щоб в анкеті було вказано лише вашу адресу. До речі, якщо ви не впевнені, що агенція вказала ваші дані, ви можете надіслати лист до Консульського центру у Кентуккі (адреса на сайті) з проханням надіслати документи про виграш на вашу адресу.

Останнім часом в Інтернеті з’явилося багато сайтів, які від імені Посольства США і за окрему плату пропонують допомогу у виграші в лотереї Грін-карти. Девід Аллен нагадує, що офіційний сайт Посольства це www.kiev.useembassy.gov і ніякий інший.

Пан Аллен сповістив, що реєстрація на участь у лотереї Грін-карта 2009 вже закінчилася і переможці вже повідомлені. До речі, люди, які перемагають у лотереї, отримують офіційний лист поштою з Держдепартаменту США. «Я сам щодня отримую листи електронною поштою про те, що виграв Грін-карту. Знаю, що українці також постійно отримують схожі і-мейли або листи зі Львова чи з Києва, – все це шахрайство!” – запевняє віце-консул.

Якщо ви не отримали письмового повідомлення зі США, це озгачає, що ви не виграли лотереї. Наразі триває реєстрація на участь у лотереї 2010 року. Подати заявку можна до 1 грудня 2008 року.

З будь-яких питань щодо Грін-карти чи вироблення віз можна звертатися за телефоном Посольства США у Києві 8-044-490-45-25.

Наталка Голомідова

 

14 thoughts on “Грін-карта: не станьте жертвою шахрайства

 1. як же ж зареэструватися для грын карти

 2. народ хто вкурсі, якщо перший пакет документів забрала фірма можу я отримавши 2 не звертатись більше за їх послугами і не прлати їм гроші?

 3.  заповняли анкету в агенстві,що зробити щоб в разі виграшу лист прийшов на мою адресу а не на агенство??

 4. Якщо ще звичайно не пізно, пишіть, дзвоніть в КСС щоб вони вислали вам 2-ий пакет на Вашу адресу. А взагалі, звертайтеся за телефоном 044-490-45-25

 5. скажіть будь ласка ! коли можна подавати заявку на розіграш у лотереі і чи можна подавати у письмовому вигляді чи тільки через інтернет?

 6. Скажіть будь ласка навіть якщо ж і шахраї виманюють у людей тис. у.о. але дійсно можна виїхати легально в США по Грін Кард і там влаштувати своє життя то хіба вже впираються ці гроші , ажде життя продовжується і в США за кілька місяців можна відбити ці гроші

 7. ОООооо, які ви наївні шановний(а), ви думаєте що так просто і легко відбити ці гроші за пару місяців, ну, ну.

 8. цього року заявка подається до 03 листопада лише через Інтернет

 9. Реєстрація безкоштовна і де саме реєструватися??

 10. Коли у 2011 році потрібно подавати заявку на грін карту??

 11. Сегодня подаются заявки и до 5 ноября 2011 г.

 12. якщо заповнювали заявку на участь у розіграші через агенство але не виграли… чи можу я заповнити заявку в 2012 році самостійно? заявка на участь діє тільки рік?

 13. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли можна було б подати  заявку на участь у лотереї у 2012р і доки?

  На якому сайты потрыбно заповнювати заявку на участь у розыграшы грын-карти?

 14. підкажіть офіційний єдиний сайт на грінкарту

   

Comments are closed.