На завершення 76-го театрального сезону – французька комедія «Оце так Анна..!»

Сьогодні, 23 червня, в Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулася прес-конференція з нагоди закриття 76-го театрального сезону та прем’єри вистави Ореста Пастуха «Оце так Анна..!»


За цей сезон івано-франківські театрали поставили вісім вистав, які вкотре засвідчили, що колектив франківського театру на сьогодні – один із найперспективніших і йде в ногу з часом, задовільняючи культурно-естетичні й розважальні потреби та різноманітні смаки свого глядача, зокрема – молоді.  Травень 76-го сезону також увійшов в історію відновленням фестивального життя на теренах театру – на повну заявив про себе оновлений фест сценічних мистецтв «Час театру».

 Завершиться театральний сезон 28 червня яскравою комедійною постановкою «Оце так Анна..!» за п’єсою М.Камолетті «Служниця Анна». Для втілення карколомної історії режисер Орест Пастух зібрав цікавий акторський ансамбль, а головну роль виконає заслужена артистка України Любов Ніколаєнко. «Ця вистава про подружню пару, яка  потрапляє у тенета, а наша постановка показує, як герої будуть виплутуватися…» – розповідає  Орест Пастух. Безсумнівно, комедія «Оце так Анна..!» знайде широке коло прихильників та посяде чільне місце в репертуарі та серцях глядачів.

Анастасія Грищук

Читайте також:

Наталя Сумська: «Безмежно вдячна за любов іванофранківців»

На прем’єрі «Кохання з присмаком дощу» франківці аплодували стоячи (ФОТО)
Олексій ГНАТКОВСЬКИЙ: «Завдання чоловіків – щоб у них закохувалися жінки»
Богдан Бенюк: «У театрі, як у сексі: щоразу по-іншому…»

Ростислав ДЕРЖИПІЛЬСЬКИЙ: «Франківськ – унікальне театральне місто»

Театр зсередини
Станиславів театральний

 

23.06.2015


 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!