Боєць АТО: Краще би Коцабу відправили до нас на передову, аніж судили

У міському суді Івано-Франківська триває слухання у справі скандального журналіста і блогера Руслана Коцаби. Наразі продовжується допит свідків.

Нагадаємо: на попередніх засіданнях суд уже допитав двадцять свідків.

Свідок двадцять перший

Коломиянин, демобілізований. Призваний до лав Збройних сил України в серпні минулого року. Скандальну заяву Коцаби бачив у Інтернеті та ЗМІ. Вважає, що подібні заклики вбивають дух бійців та демотивують їх.

Свідок зазначив, що на власні очі бачив на передовій військових Російської Федерації, їхні документи, татуювання, а також російську зброю. Бачив також чеченців.

Свідок нагадав, що українським бійцям на передовій потрібна заміна, їм там важко. За його словами, бійці вважають, що краще би Коцабу відпустили до них в АТО, аніж судили. Підсудний на це повідомлення відреагував бурно, мовляв, йому погрожують. Але свідок відповів, що тільки цитує слова іншого бійця.

Свідок також зазначив, що знає кілька людей, які через Коцабу не пішли служити, проте їхні персональні дані відмовився назвати.

Суддя попередила підсудного: якщо той буде говорити і перебивати під час судового процесу, то вона змушена буде перенести засідання.

 

17.07.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!