Якими будуть мрії?

Минає найкоматозніший економічний рік. Усі від економічної науки задоволені, але ніхто не щасливий. Монетаристи задоволені, що колапсу не сталось, але нещасні, бо зрозуміли, що він таки станеться. «Австрійці» задоволені, що криза не закінчилась, але нещасні, бо перебачуваного колапсу таки не сталось. Люди зрозуміли, що реальна економіка вже остаточно відірвалась від віртуальної, а реальне життя не має нічого спільного ні з телевізійною картинкою, ні з віртуальним інтернет-життям, ні з побажаннями влади. Наступний рік може принести усвідомлення усіма, що далі ТАК життя тривати не може. СПОЖИВАННЯ вже точно не буде глобальним світовим божеством. Це означає, що юний студент не мріятиме про Лексус, а бізнесмен-початківець не мріятиме про лістинг на Лондонській біржі. Про що ж вони мріятимуть?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

4 thoughts on “Якими будуть мрії?

  1. А що неясного? Вони будуть мріяти про ті самі лєксуси і круті офіси. Просто в два рази сильніше. Настільки сильніше, наскільки віддалилася мрія.

  2. а я думаю, що більше людей мріятимуть про дітей, про спокій, про подорожі…

  3. навряд чи. ми надто зіпсуті вже. може, навіть більше ніж ситі західні споживачі, бо ми споживачі – голодні і засліплені

  4. насправді таких інакших не треба більше 50%. достатньо десь 5-10%, щоб і інші почали думати.

Comments are closed.