Влада знову вирішуватиме свою бездарність з наших кишень

ГК в 2-му номері детально описав проблему газової залежності України. Нещодавно заступник голови правління ВАТ «Укрнафта» Віктор Полубинський заявив, що затверджена на поточний рік ціна продажу природного газу власного видобутку (зокрема нафтового газу) для ВАТ «Укрнафта» на рівні 278-292 грн. за тис. куб. м (без ПДВ) на тлі російської ціни на блакитне паливо є несправедливою стосовно вітчизняних підприємств.
В той же час нагадаю одну з фішок передвиборної кампанії Ю.Тимошенко, котра категорично відкидала можливість дорогого газу для населення: Вона наводила цілком розумну аргументацію: Україна видобуває за рік близько 21 мільярда кубометрів власного газу, і цього достатньо, щоб забезпечити потреби українського населення. Нагадаю, що населення України уже платить від 400 до 2000 грн за 1 тис куб м газу. Але й це не все: НКРЕ уже оголосила про те, що ініціюватиме перед кабміном підвищення в 2,5 рази ціни на газ для населення. Останнє підвищення цін наприкінці минулого року відбулося на виконання президентського указу. Хто тепер візьме на себе відповідальність за грабунок українців?

P.S. В цей же час в лісових господарствах догнивають десятки тисяч кубометрів дров, а на полях – тони соломи. Може час закотити рукови?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

2 thoughts on “Влада знову вирішуватиме свою бездарність з наших кишень

  1. Час, але спочатку слід набити морди і викинути геть із владних кабінетів тих типків, які реалізують власні бізнес-проекти під соусом “збережемо централізовану систему теплопостачання”, “автономне опалення це шлях в нікуди” і т.ін.

  2. Щодо автономного опалення – мене просто бісить те, що я маю “просити” дозволу у нашої влади встановити собі котла…це просто маразм: Я- представник народу, джерело влади ( читаємо Конституцію ) маю ПРОСИТИ орган влади, котрий за тією ж Конституцією є по-суті моїм слугою, представником моїх інтересів, ( я ж його кінець кінцем таким і зробив шляхом волевиявлення ) аби мені “дозволили”…нє ну йомайо! до чого ця держава вже докотилася?!!!

     

    а батареї тим часом гріють як на сируматері, ЖКГ догнивають, в підїзді сруть коти та інша підлота, сміття у вітрянний день карнавальним конфетті розлітається по всьому подвірю….. 

Comments are closed.