В Івано-Франківську розпочалися перегони на фірах (нові фото)

Сьогодні о 9:30 біля “білого будинку”, в якому розташована, зокрема, івано-франківська міська рада, стартував пробіг вулицями міста на фірах. Організатор пробігу громадський діяч Руслан Коцаба стверджує, що в такий спосіб намагається привернути увагу міської влади до жахливого стану доріг в обласному центрі. Колона підвод, прикрашених транспарантами “Мер, війна закінчилась, роби дороги” та “Ударимо автопробігом по бездоріжжю Івано-Франківська”, вирушила до пам’ятника Степану Бандері, встановлення якого було ініціативою мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса.

“Це наша спроба вивести міську владу з коми, – стверджував організатор акції Руслан Коцаба. – Ми прагнемо делікатно звернути увагу влади на жахливий стан доріг. Бо саме завдяки бездіяльності ура-патрійотичної укрсучнаціоналістичної влади хрунів та рагулів дороги Франківська доведені до такого стану, що на них можна організовувати хіба що ось такі екстремальні перегони. Хлопці, одумайтеся! Який ще 350-річний ювілей? Які ще міжнародні гості та делегації?  Або беріться за голову і терміново ремонтуйте всю весну без вихідних відремонтоване восени, або відміняйте помпезне святкування-піар однієї партії і одного кловуна!”

Фінальний заїзд автопробігу запланований на вулиці Дудаєва, яку в народі охрестили проспектом Анушкевичуса. У вирішальних перегонах прийматиме участь підвода і “Запорожець”. “Галицький кореспондент”, зважаючи на стан дорожнього покриття, ризикне спрогнозувати перемогу фіри.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!