Франківськом їздить «Слава Україні»: найбільший в Україні саморобний дерев’яний велосипед

На вулицях Івано-Франківська віднедавна можна побачити чудернацький дерев’яний велосипед. Його сконструював 23-річний інженер випробувальної лабораторії асфальтобетонів і бітумів ДП «Івано-Франківський облавтодор» Сергій Круцик. 

Витвір Сергія тягне на рекорд України – як найдовший дерев’яний ровер. Його довжина — 2,65 м, маса — 34 кг. «Я зробив його за чотири тижні з цільного шматка фанери — просто відрізав все непотрібне, – розповідає конструктор у спільноті «Обличчя Івано-Франківська» на Фейсбуці. – Залишилося полакувати, помалювати, приєднати фару, габаритні вогні, тумблери, задні гальма. При роботі користувався тільки болгаркою, дреллю та лобзиком, який взяв до рук вперше у житті. Шліфував вручну. На все пішло всього чотири тижні. Вже звик до уваги та вигуків на кшталт «модний вєлік».

Сергій вирішив назвати ровер «Слава Україні». «Пишаюся тим, що зробив велосипед, хоч мама сказала, що це одна з найбільш ідіотських ідей, про які вона коли-небудь чула. Мабуть, тому і зробив», – зізнався конструктор.