Моє звернення до холуя і лакея Дмитра Павличка

Моє звернення до холуя і лакея Дмитра Павличка з приводу його чергового пасквілю, цього разу присвяченого невдасі Ющенкові.


 ВельмиНЕшановний Дмитре!

Звертається до вас, спочатку націоналістичного, потім комуністичного, а згодом знову націоналістичного полум`яного “поета і трибуна”  тележурналіст, якого у радянській середній школі свого часу змушували вчити напам`ять ваші справді вражаючі вірші-балади про “бандерівців-головорізів”, “безневинно замордованих комсомольців” чи “фашистську продажну діяспору” в далекій Америці, і прочая, прочая…

 

Титулів у вас багато, а стільки медалей і орденів заслужили від усіх режимів своїм підлабузництвом та підлістю на всі ваші немічні груди… Додам і я кілька епітетів від себе. Бо ваша завжди пристрасна фальш і “камсамольський” запал вже дістав мене і, смію запевнити, все моє незреалізоване покоління!

 

Прізвища вашого не пишу, бо ви його ганьбили немилосердно впродовж свого продажного, завжди переляканого і від усякої влади залежного існування… Ганьбили прізвище батьків, простих, чесних і працьовитих галичан з прикарпатського села. Розумію, що літератори, навіть такі продажні, як ви, мають завжди аморальну і завищену самооцінку. Дехто з моїх друзів вважає, що вам “пороблено” чи роблять поправку на старечий маразм, але я завжди відчував у ваших різноманітних “форумах національного порятунку” і сльозливо-сопливих “зверненнях до нації” цинічний розрахунок і фальшиву патетику! Курву видко здалеку.

 

Саме тому у свої 46 років я відмовляюся збагнути, чому зломлений комуно-фашистами на початку буремних 50-тих років сільський юнак, що дійсно щиро допомагав підпіллю УПА, але якого НКВДисти змусили зрадити своїх побратимів, скараних на смерть, привселюдно обплювати (для зняття обвинувачення в українському націоналізмі) Ідею Нації, а потім регулярно і пафосно писати покаянні і обвинувачувальні опуси на передовицях тодішньої ідеологічної періодики, – чому ця похилого віку Ходяча Українська Ганьба, яка при комуністичній УРСР чи вже незалежній Україні завжди розкошувала, вкотре претендує на морального авторитета Нації?! 

 

Та досить вже “вилизувати” і обпльовувати, Лакею! Моя порада – неморально кусати руку, яка колись годувала, чуєш, Холую?! Поспішай писати мемуари, кайся у численних гріхах і зрадах та міркуй на самоті, чому купка заляканих, тупих і самозакоханих сцикунів в далекому 1991 році не спромоглася скористатися шансом, подарованим для Українців тодішньою розгубленою комуністичною фракцією “239”… Милуйся тепер, Дмитре-недоумку, втратою держави, – проголошеної недостойними і керованої недостойними… І роздумуй, Падлюко, чому зараз (парадоксально – та це дійсно так!) гарантом держави є не еліта Нації, (чомусь не випещена за два десятиліття Незалежності), а тупий неукраїнець і колишній рецидивіст-зек, який маніакально навіть своєї тіні боїться. Амінь.

 

Руслан Коцаба, 1966 року народження, мешканець Івано-Франківська, колишній член Української Гельсинської Спілки, журналіст, батько двох донечок Квітки і Зірки, перший заступник голови обласного “Меморіалу ім. Василя Стуса”, учасник трьох експедицій-прощ на Соловецькі острови та Сандармох, учасник акцій студентської непокори початку 90-тих років, керівник наметового містечка перед Верховною Радою під час Помаранчевої Революції, власник китайського скутера “Мустанг-150”, НЕлітератор

 

ПиСи: а ось ланка на цей пасквіль Дмитра, Професійного Українця 

 http://www.pravda.com.ua/columns/2012/07/26/6969585/

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

One thought on “Моє звернення до холуя і лакея Дмитра Павличка

  1. Правда завжди гірка. А особливо для тих, хто зрадив правду. Раз відрікся від правди, то вже не вдавай із себе палкого правдолюба та ідейної людини. Павличко, Яворівський, Драч тощо. Оці “засновники” НРУ, який аж кишів від КДБістів та їх агентів. Це вже аж тепер вони, з подачі спецслужб Кремля, знову навчають нас патріотизму.

    Одне добре, що їх брехливе та продажне життя стрімко котиться до завершення.

    І підуть вони до Того, Хто все розсудить справедливо. І стануть вони перед тими, кого зрадили та кому брехали. І що вони скажуть?

Comments are closed.