Декілька нехитрих порад

Помиляється немудра жінка стосовно свого чоловіка, коли думає, що він зміниться. Не зміниться. Знаю з власного досвіду. Скільки вовка не годуй, а він у ліс дивиться. Справжнього чоловіка завжди вабить природне середовище, порох земний, з якого його, власне, й сотворено. Усе природне для чоловіка – добре. Це як відлагоджена біосистема. Зайве втручання в її процеси може лише завадити. Зміни в чоловікові насправді мають насторожувати: для мудрої жінки кожен крутий віраж у його поведінці – сигнал загрози зовнішнього вторгнення. 

Помиляються добрі люди, коли гадають, що після виборів щось зміниться на краще. Звісно – не зміниться. Вірити у цю ілюзію – все одно, що приректи себе на крах або віддати кревно зароблені гроші шахраям із чергової «МММ». Держава Україна чи, краще сказати, ЗАТ «УкраІна», давно й успішно перетворена на річ у собі, давно й успішно живе страшенно далеким від народу життям, яке мені все більше нагадує ту ж таки піраміду «МММ». І втручатися своїм наївним волевиявленням у цю відлагоджену систему означає бути просто-таки безнадійним Дон-Кіхотом.

Помиляється недалекоглядний чоловік стосовно своєї дружини, коли має переконання, що вона нікуди від нього не дінеться. Дінеться, ще й як дінеться і пречудесно дасть собі раду без нього. Братове, ваша суджена має бути не стільки завойована, привласнена, скільки визволена з вежі, куди її запроторив лихий дракон.

Помиляється химерна доморощена влада (без уваги – партія влади це чи опозиція), міркуючи, що вона керує народом вічних терпил. І подвійно помиляється, коли думає, що вже досягла своєї мети – тотальної дебілізації українців. Фатальна помилка. Надто дорого вона може їм коштувати. Мати скільки попереджень –  і продовжувати гратися з вогнем. Якесь безнадійне дітвацтво…

Як же стати всім нам мудрішими? Дружини, віддайте належне вашим благовірним місце біля керма, хай у поті чола заробляють на хліб насущний. Чоловіки, не тільки гроші потрібні вашим супутницям. Робіть щасливими своїх дружин, застосовуючи правило трьох «П»: пригорнути, погладити і пожаліти. Друзі, воювати з вітряками не варто! Може, краще їх, як і кожен непотріб, запалити? Хай вогонь пробудить наш захирілий народ, який, врешті, виведе на чисту воду зухвалих акціонерів ЗАТ «УкраІна».

А сигналів зовнішнього вторгнення ми маємо і так чимало.

 

Любомир СТРИНАГЛЮК

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!