Як Майкл Щур з Канади українських депутатів «взув»

 

Кожна виборча кампанія в Україні народжує сплески народного гумору. Комічним обличчям парламентських виборів-2012, безумовно, став канадський журналіст із діаспори Майкл Щур, який своїми наївними запитаннями виводив депутатів на чисту воду і розбивав увесь їхній пафос вдрузки. Ніхто з політиків так і не розкусив, що за образом нетямущого канадійця ховається професійний журналіст родом із Прикарпаття Роман Вінтонів, а його інтерв’ю – суцільний стьоб.

 

 

В ефірі телепередачі «Чим живеш Україно?» на УТ «Торонто» вже побували Олег Ляшко, Віктор Пинзеник, Леся Оробець, Григорій Смітюх і Володимир Рибак. А нещодавно Майкл у прямому ефірі “5 каналу” на передачі «Час. Підсумки» навіть змусив представника партії «Руський блок» на цілу країну заговорити українською. Як з’явився цей сміливий персонаж?

 

Я працював у «Сніданку з 1+1» і періодично ходив у Верховну Раду, діставав депутатів своїми запитаннями. Це був звичайний формат, коли журналіст ставить питання. І коли я звільнився з «плюсів», з’явилася ідея інтерв’ю з депутатами, де би їм ставила питання людина, яка не розуміє реалій українського життя. Це дозволило би депутатам, політикам, бізнесменам ставити дурні, наївні питання, які вже ніхто їм не ставить. До прикладу, чому він приймає те чи інше рішення чи чому у нас сніг не прибирається. У будь-якій сфері життя нас цікавлять ці питання, але їх уже ніхто не ставить, бо ми вже знаємо думку депутата з того чи іншого приводу і знаємо, чому сніг не прибирається. Але наївні питання треба ставити. З іншого боку, коли журналіст Роман Вінтонів ставить своє наївне запитання депутату, то у того автоматично включається відповідь, записана на підкірці мозку. Якийсь його черговий шаблон. Тому ми подумали, що якщо питання буде давати людина, яка теоретично не знає думку депутата і не знає реалій, то він буде намагатися їй усе пояснити. Так у нас виник журналіст-іноземець, потім він переформатувався у журналіста з діаспори, а завдяки моїй дружині (журналістка Анна Бабинець – ред.) він отримав прізвище Щур, бо у неї колись був журналістський псевдонім Аманда Щур. Ну а Майкл – бо він з-закордону.

 

Як Майклові Щуру вдалося зустрітися з відомими депутатами?

 

Рух «Чесно» дав мені гроші на камеру, на монтаж, на всю технічну частину. Я завів окрему сторінку на Фейсбуці, окрему електронну пошту для Майкла Щура. Далі я почав працювати з прес-секретарями вже як журналіст з діаспори. Ми слали запит з проханням зробити інтерв’ю прес-службам всіх партій, крім Нашої України, бо там Катерина Ющенко, а я боявся, що вона через свої діаспорянські канали проб’є, що такого журналіста не існує. Ми дали можливість всім партіям, але Королевська і комуністи не відповіли.

 

Ти не боявся, що тебе у будь-який момент можуть розкусити?

У мене постійно були побоювання, що хтось може зіставити журналіста Романа Вінтоніва і виявити, що такого журналіста, як Майкл Щур, немає. На моє щастя, цього ніхто не зробив. Прес-секретар Партії регіонів – єдина, хто вимагав різні лінки на підтвердження того, для кого буде цей репортаж. Я витратив кілька годин, щоб знайти в Інтернеті справжні канадські діаспорянські видання, і я ці лінки їй скинув. Я й досі переживаю за її долю, мені перед цією дівчинкою дуже незручно. Бо намахувати політиків – це одне, але коли ти намахуєш людину, яка працює прес-секретарем і добре виконує свою роботу, то це інше.

Але мене досі дивує те, що з усіма їхніми охоронцями, з цим обмеженим доступом до тіла,  людина, якої насправді не існує, не лише легко потрапляла в офіс, але й брала інтерв’ю.

 

Ти у сюжетах постійно ходиш з паличкою, це такий образ?

Перший сюжет – репортаж з Верховної Ради. Ми говорили з депутатами про розмір декларації, але це слово ми «запікували», і виходило, ніби це мат. Ми думали в такому форматі працювати далі, але напередодні другого сюжету я порвав зв’язку на нозі, мені наклали гіпс. Отже, репортаж відпав сам собою, довелося обрати форму інтерв’ю, коли не треба ходити вперед-назад, а можна сидіти. Тому в алярмовому порядку «канадський журналіст Майкл Щур» зв’язувався з прес-секретарями і казав щось таке: «Чі вибори є чікаві для україншької діаспори. Тому я нині тут, щоби робити серію репортажів, а потім ми їх будемо відправили на кабельну телєвізію «Торонто». Також ми маємо представництва у Отаві і Квебеку». І прес-секретарі всюди повелись. Я ходив з паличкою, бо інакше ходити тоді не міг.

 

Хто був першою жертвою Майкла Щура?

Першою жертвою була «Свобода», але це був перший не дуже вдалий млинець, і ми його нікому не показували. Потім було інтерв’ю з Олегом Ляшком. За задумом, я його на камеру представив як людину, «яка наважилася офіційно представляти інтереси сексменшин у Верховній Раді». Ми передбачали, що це викличе бурхливу реакцію Ляшка, тому у мене була легенда, що так мені сказав український друг. Оператор мені дуже поміг, підказавши, що Ляшко може захотіти поговорити з цим моїм знайомим. Тому ми підготувались і попросили друга, щоб він сказав у слухавку, що це він просто так мене підколов, а я повірив. Це була складна багатоходова комбінація, але Ляшко повівся.   (Ляшко кричав у слухавку, що це брудна провокація його опонентів: «Я чиновник, і мене ненавидять, бо я їх смерть Кащеєва, я їхнє яйце, де вона сидить» – ред.).

 

 – Хтось із політиків був ображений після виходу цих стьобних сюжетів?

Ляшко, наприклад, після інтерв’ю був дуже задоволений, подякував мені. Незадовго після інтерв’ю він навіть зафрендив мене у Фейсбуці як Романа Вінтоніва, тобто він усе зрозумів. Як Майкл Щур я ще раніше зафрендив усіх, з ким спілкувався, лайкнув також Партію регіонів. Після сюжетів, на щастя, ніхто не намагався зв’язатися зі мною чи висловити своє фе.

 

 – Чи не всі інтернет-стрічки облетіла новина про те, що регіонал Рибак дав найкоротше у своєму житті інтерв’ю канадському журналісту. Як це сталося?

Я домовився про інтерв’ю з молодим регіоналом Андрієм Пінчуком. Коли ми приїхали, нам сказали що він отруївся. Насправді, я думаю, що він щось запідозрив, бо напередодні у ВР я вже з ним спілкувався як Майкл Щур. Тоді мені замість нього підсувають Григорія Смітюха. А потім, коли я приходжу брати інтерв’ю у Володимира Рибака, кажуть, що у нього мало часу, ви, будь ласка, його довго не затримуйте. Я розізлився. Ах так, мало часу у Рибака? Чим він цілий день займається? Має бути ставлення, як до людей, а не так, що ми – Партія регіонів, а ти – журналіст і знай своє місце. Я скористався своїм службовим становищем. Спитав у Рибака, як у нього справи, він сказав два речення, і я попрощався, бо ж просили довго не затримувати. Він був в шоці. Потім ми насправді записали з ним велике інтерв’ю, але це не ввійшло в сюжет. Я переживав, що після цього могли бути проблеми у прес-секретаря, тим більше, що Рибак очолив Верховну Раду України.

 

– Яка була місія у Майкла Щура? Для чого ти робив усі ці сюжети?

Цих всіх депутатів і політиків об’єднує одне – коли вони бачать перед собою журналіста, камеру, диктофон чи мікрофон, вони перестають бути справжніми, бояться бути простими, у їхній голові спрацьовує щось штучне і вони намагаються бути ідеальними. Починають говорити завченими фразами, сказати щось своє вони не можуть, бо це буде начебто неправильно. Таке враження, що у них там включається диск із записом, який вони вже говорили сто разів. Вони починають нести якусь маячню.

Коли я працював політичним журналістом на «Інтері», я постійно ходив у Верховну Раду. Кілька років ти напружено працюєш, робиш сюжети з Верховної Ради, а потім потроху розумієш, що це все надумано і штучно. Ідеш до політика, записуєш інтерв’ю, потім приїжджаєш і розумієш, що просто нема що дати в ефір, бо воно все отаке несправжнє, суцільні нісенітниці, які всі вже сто разів чули. Фактично, далі робота виглядала так, що ми вирізали найбільшу маячню і лишали найменшу, бо ж для глядачів треба зробити вигляд, що все нормально. Отак Майкл Щур і народився – з життя.

 

 – Діаспора не ображалась?

Писали з одного діаспорянського сайту, що хочуть зі мною поговорити. Я погодився, але розмови так і не було. А потім друзі з Фейсбуку прислали мені коментарі – обговорення під відео, де одна старша жіночка з діаспори обурювалася, що це підло, це проти діаспори, проти усього українського. Ну так, але я не намагався нашкодити діаспорі, це ж усе не зі зла.

 

 – Невже ніхто з політиків так і не зрозумів, що це розіграш?

Ні. Це їхнє стандартне поводження з журналістами. Вони перестають бути собою. В них включається страх сказати щось не те, і вони починають говорити те, що, на їхню думку, треба, тому вони не можуть оцінити, що щось не так із запитанням чи самим журналістом. В цьому плані мені було дуже важко говорити з Пинзеником і Оробець. Вони говорили насправді дуже розумні і правильні речі. Оробець бачила, що щось не те з питаннями, але вона похнюпила голову і чемно й дуже правильно на все відповідала.

 

 – Хто з депутатів видався тобі найбільш симпатичним?

Пинзеник. Ми говорили більше години. Хвилин сорок він розповідав про зовнішній борг України, про те, як він виріс за останні два роки, що неправильно робить Арбузов і Азаров, що треба робити. І я розумію, що тут просто немає до чого причепитися. Я вже почав його навмисне кусати з усіх боків. Ми говорили про його декларацію і про те, що він офіційний мільйонер. Я спитав, чи йому не соромно бути мільйонером. Врешті, він образився на фразу: «Тобто Ви ідете у Верховну Раду і не будете красти?» Після цього у нього впала планка, він сказав, що йому ще ніколи в житті не ставили такі дурні питання. Я хотів подивитися, який Пинзеник, коли він злий. Бо метою цих сюжетів є не лише посміятися з депутатів, але й показати, які вони, коли вони не в своїй тарілці. Бо коли політик потрапляє в умови, які є для нього незручні, він поводиться природно і стає тим, ким є насправді, – він знімає маску.

 

P.S. Усі випуски «Чим живеш, Україно?» дивіться на Youtube

 

Розмовляла Наталка ГОЛОМІДОВА

 

 

 

 

12 thoughts on “Як Майкл Щур з Канади українських депутатів «взув»

 1. за образом нетямущого канадійця ховається професійний журналіст

  correction

  за образом нетямущого канадійця ховається “професійний” журналіст

   

   

 2. another. However, we struggled on. ¡¡Another hour and the passage broadened into a clearing. At least so it seemed; the walls abruptly parted to the  us a bottomless lake, round us darkness. Not a very cheerful prospect, Hal; but, thank Heaven, we take it together! It is a grave-ours and hers. I  surrounded a circular body of water and was continuous. At some point, of course, was the entrance of the stream which had carried us, and at some  easy one. Here and there deep ravines caused us to make a wide detour or risk our necks on perilous steeps. ¡¡Finally we came to a small clearing,  Desiree!” ¡¡What could I do? I followed. ¡¡Suddenly a scream resounded through the cavern. Multiplied and echoed by the black walls, it was inhuman,  none. The water is most probably gradually absorbed by the porous formation of the rocks, and that is what causes this lake.” ¡¡”But why isn’t it  silent fury of the stream and the awful blackness maddened me; I plunged and struggled desperately, blindly, sobbing with rage. This could not have  origin. ¡¡Geologically the Andes are yet in a chaotic and formative condition; huge slides of Silurian slates and diorite are of frequent occurrence.  blindly, impelled not by reason, but by the memory of that terrible cry, side by side, gasping, fearful. And then- A step into thin air-a mighty  in the wall. A few feet farther the wall began again. ¡¡”It’s a tunnel,” said Harry. ¡¡I nodded, forgetting he could not see me. “Shall we take it?”  darkness, shuddering without apparent reason. ¡¡Then I reflected that nothing is dangerous to a man who faces death, and I laughed aloud-then  before succumbed to the strain of our horrible situation; but we both took hope and courage from that hand-clasp. ¡¡Finally he spoke: http://www.fashionlouisvuittonstore2013.net  ¡¡”In Heaven’s  ¡¡The echoes became fainter and fainter and died away, and again all was silence and impenetrable night, while I battled with the strong suction of  and proceed to the right of his original position. I, also, turned to the left. ¡¡Our hope of meeting lay in the probability that the ledge  and carved thereon the likeness of a horse to warn their Inca brethren of the Spaniards who had driven them from Huanuco. ¡¡That is his story,  A ridge of one of these softer stones had most probably been encased in the surrounding granite for many centuries; then, loosened by water or by  off, we suddenly bumped our heads against a solid wall of rock, we decided to proceed with more caution. ¡¡The darkness was intensified, if anything.  commanded him to lead. ¡¡Harry, of course, was with her, and I followed somewhat unwillingly; for, though Felipe’s history was fairly accurate, I was  ground. ¡¡The surface was perfectly level, and we set off at a brisk pace, hand in hand, directly away from the lake. But when, about a hundred yards  the struggle with the torrent; also, we began to feel the want of food. Harry was the first to falter, but I spurred him on. Then he stumbled and  

 3. China Fashion Longchamp Le Pliage Tote Week 2013 (autumn/winter) Longchamp Le Pliage Large Bags opened Longchamp Le Pliage Medium Bags in Beijing’s D-Park Longchamp Le Pliage Small Bags on Sunday 2011 Longchamp Travel Bag with 1263dgg12 a show Longchamp 1948 Coin Bags from Italian luxury Longchamp Cosmetic Bags leather label Gherardini Longchamp Jacquard Bags following another one Longchamp Le Pliage 1623 from Chinese independent Longchamp Le Pliage Purse fashion designer Wang Peiyi Longchamp Messenger Bags.The week is the biggest fashion Longchamp Le Pliage Backpack event in the country Longchamp Le Pliage Hobo Bag and is becoming more international Longchamp Le Pliage Love Bags than ever Longchamp Le Pliage Travel Bags since its founding Longchamp Eiffel Tower Handbags in 1997 Longchamp Footprint Stampa Bags. This season Longchamp Zippered Backpack Bags is a good example Specials Longchamp Bags , attracting New Longchamp Le Pliage Gherardini All Lonchamps to make its debut in China Longchamp Bags . In addition, the young Longchamp Le Pliage designer Wang Lonchamps Sale Online is also developing an international name Lonchamps Sale . He Lonchamps Online is the first Chinese Lonchamps fashion designer to have made his way to Milan Fashion Week.

 4. The best things about Louis Vuitton, in my view, are the sheer volume of handbag designs the company produces every season and http://zsqcoachfactoryoutlet.webs.com/coachoutletstoreonline coach outlet store online the enormous leather goods history on http://zsqcoachfactoryoutlet.webs.com coach factory which Vuitton has to draw. For the Louis Vuitton Monceau BB, new for Spring 2013, both of those uniquely Vuitton elements come in to play; the result is a beautiful, modern take on an old favorite. The bag bears no resemblance to the http://zsqcoachfactoryoutlet.webs.com/coachoutletonline coach outlet online heavily Damier-covered runway bags for the collection, which will likely be a welcome development for many Vuitton customers.
  coach outlet has been working hard http://zsqcoachfactoryoutlet.webs.com/coachfactoryoutletonline coach factory outlet online to bring the awareness of its handbag collections up to par with its world-famous shoes, and the line is well on its way. http://zsqcoachfactoryoutlet.webs.com/coachoutlet coach outlet The brand has transitioned well, bringing Louboutin¡¯s signature irreverence to all of its accessories, and as a result, the brand¡¯s handbag following continues http://www.2013coachfactoryoutletonline.com/ 2013 coach factory outlet online coach factory outlet to grow. I love a red-soled shoe, but I¡¯ve been finding myself loving Louboutin¡¯s bags lately as well. One of the best from http://zsqcoachfactoryoutlet.webs.com/coachfactoryoutlet coach factory outlet the designer is the classic Sweet Charity handbag, and I¡¯m digging this season¡¯s design even more.

 5. صور اطفال حلوين |

  صور اطفال منوعه |

  صور اطفال صغار |

  اطفال كيوت 2013|

  صور اطفال حلوين |

  اجدد صور اطفال 2013|

  اجمل الاطفال 2013|

  صور متحركه للاطفال 2013|

  صور اطفال مضحه 2013|

  صور اطفال شقيه 2013|

  صور أطفال مضحكة|

  صور اطفال |

  صور اطفال مضحكه|

  صور اطفال جديده |

  صور اطفال مضحكه |

  اجمل صور اطفال 2013|

  صور أطفال 2013|

  صور اطفال مضكه 2013|

  صور اطفال روعه |

  صور الطفله جنا 2013|

  صور اطفال 2013|

  صور نادره جدا للمدينه المنوره |

  صور تواقيع اسلاميه 2013|

  صور مسجد كاني اكلت في تركيا |

  صور تاريخيه للمدينه المنوره|

  صور استغفر الله العظيم 2013|

  صور اسلاميه متحركه 2013|

  بالصور اسباب كثره الرزق 2013|

  صور قرأنيه 2013|

  صور خواطر ايمانيه 2013|

  احدث صور بنات 2013|

  صور بنات 2013|

  صور للصبايا 2013|

  صور بنات 2013|

  صور بنات منوعه 2013|

  صور فراق|

  اجمل صور بنات|

  صور جزن معبره |

  صور جديده للجمل لعام 2013 |

  خلفيات طبيعيه نادره لعام 2013|

  خلفيات جالكسى رومنسيه |

  خلفيات جالكسى|

  خلفيات ايفون حديثه 2013|

  خلفيات وصور طبيعيه 2013|

  خلفيات رومنسيه |

  خلفيات شوق للايفون 2013|

  صور خلفيات متنوعه |

  صور خلفيات حديثه|

  صور خلفيات الايفون 2013|

  خلفيات انمى جديده 2013|

  صور خلفيات كرتون 2013|

  صور انمى خلفيات 2013|

  خلفيات انمى 2013|

  صور خلفيات جديده 2013|

  صور غروب الشمس 2013|

  خلفيات للغروب 2013|

  خلفيات جديده لسطح المكتب 2013|

  صور خلفيات لويندوز 7|

  اجمل خلفيات للكمبيوتر 2013|

  خلفيات متنوعه 2013|

  خلفيات سطح المكتب 2013|

  خلفيات جديده للكمبيوتر 2013|

  خلفيات هادئه 2013|

  صور رسومات لسطح المكتب 2013|

  خلفيات سطح المكتب 2013|

  خلفيات كمبيوتر 2013|

  خلفيات الطيور 2013|

  خلفيات اسلاميه جديده 2013|

  خلفيات جديده 2013|

  خلفيات للكمبيوتر 2013|

  خلفيات دينيه 2013|
  خلفيات اسلاميه 2013|
  خلفيات حب 2013|

  خلفيات حب رومنسيه 2013|

  صور خلفيات ملونه 2013|

  خلفيات حب 2013|

  صور خلفيات حزينه 2013|

  صور خلفيات رومنسيه 2013|

  صور رومنسيه جديده|

  صور غرام|

  صور لتقديم الهدايا |

  صور رومنسيه حب|

  صور رومنسيه للزوجين|

  صور رومنسيه عشق |

  صور رومنسيه حديثه |

  صور رومنسيه جديده|

  صور مسلسل كريم وفاطمه 2013|

  صور رومانسية|

  صور قلوب 2013|

  صور رومنسيه جديده 2013|

  صور حب منوعه 2013|

  صور رومنسيه للزواج 2013|

  صور رومنسيه جديده 2013|

  صور رومنسيه نسائيه |

  صور حب رومنسيه 2013|

  اجمل صور رومنسيه 2013|

  صور رومنسيه متحركه 2013|

  صور رومنسيه 2013|

  صور رومنسيه 2013|

  صور حب متحركه 2013|

  صور حب 2013|

  صور حب ملونه 2013|

  صور الحصان الاسود زو الشعر الطويل جدا 2013|

  اروع واجمل الورود البيضاء لعام 2013|

  صور اندر واجمل طائر فالعالم 2013|

  صور للحصان العربي الاصيل 2013|

  صور للسمكه الصخريه 2013|

  صور جديده للجمل لعام 2013 |

  |

  خلفيات طبيعيه نادره لعام 2013|

  خلفيات وصور لشتاء 2013|

  خلفيات وصور طبيعيه 2013|

  صور هجرات عظمي 2013|

  صور بحار زرقاء 2013|

  صور ازهار التوليب 2013|

  صور زهره نادره في اندونسيا 2013|

  صور عبير صبري 2013|

  صور احمد عز 2013 |

  اجدد الصور 2013|

  صور خلفيات متنوعه 2013|

  صور الفنانه دره 2013|

  صور طبيعيه خلابه 2013|

  صور طبيعة 2013|

  صور طبيعية 2013|

  صور طبيعيه خلابه 2013|

  فساتين عرائس حديثه 2013|

  فساتين زفاف فرنسيه 2014|

  فساتين زواج للرشيقات 2014|

  فساتين عرائس|

  فساتين زفاف 2014|

  فساتين زفاف حلوه 2013|

  فساتين للعروس 2013|

  فساتين انيقه 2013|

  فساتين زواج فاخره 2014|

  صور فساتين فرنسيه 2013|

  صور فساتين ايطاليه 2013|

  صور فساتين جديده 2014|

  فساتين زهير مراد 2014|

  صور فساتين جميله 2013|

  فساتين شيك 2014|

  صور فساتين ناعمه 2014|

  صور لفساتين الزواج 2014|

  فساتين فرنسيه 2014|

  فساتين زواج مميزه 2013|

  فساتين زواجات 2014|

  فساتين زواج موضه 2013|

  فساتين زواجات 2014|

  صور فساتين فخمه 2014|

  صور فساتين فاخره 2014|

  فساتين زواج بسيطه 2013|

  فساتين زفاف 2014|

  فساتين زواج ايطالية 2013|

  فساتين زفاف ناعمه 2014|

  فساتين زفاف فرنسى 2014|

  صور فساتين زواجات 2014|

  فساتين زواجات 2013|

  فساتين زفاف مميزه 2013|

  فساتين زفاف 2014|

  فساتين افراح فرنسيه 2014|

  فساتين زواج حلوه 2013|

  صور فساتين عروس 2013|

  فساتين زواج كوريه 2013|

  فساتين عروس 2013|

  فسياتين زواج جديده 2013|

  فساتين زهير مراد 2013|

  |

  صور فساتين زفاف|

  فساتين زواج روعه 2014|

  فساتين زفاف فخمه 2013|

  فساتين زواج رقيقه 2013|

  فساتين زفاف 2013|

  فساتين زفاف|

  صور اللاعب ايرك ابيدال 2013|

  صور لاعبى برشلونه كارلس بويل 2013|

  صور الاعب فيكتور فالديز 2013|

  صور اللاعب اندرياس إينيستا 2013|

  صور ابو تريكة 2013|

  صور محمد ابو تريكه 2013|

  صور لاعبين الكورة 2013|

  صور لاعبى برشلونه 2013|

  صور اللاعب الجزائرى عبدالملك زياية 2013|

  صور عصام الحضرى 2013|

  صور رونالدو 2013|

  صور اللاعب رونالدو 2013|

  صور اللاعب تري هنري 2013|

  صور اللاعب زين الدين زيدان 2013|

  صور لاعبى النادى الاهلى 2013|

  اللاعب كاكا 2013|

  صور لاعبين الكرة 2013|

  اللاعب محمد بركات 2013|

  صور اللاعب محمد بركات 2013|

  صور اللاعب زيدان 2013|

  صور محمد زيدان 2013|

  صور محمد شوقى 2013|

  صور اللاعب شيكابالا 2013|

  صور لاعبين كره 2013|

  صور اللاعب كريستيانو رونلدو 2013|

  صور عماد متعب 2013|

  صور اللاعب ميسى 2013|

  احدث صور ميسى 2013|

  صور عماد متعب مع زوجته 2013|

  صور اللاعب محمد زيدان 2013|

  اجدد الصور 2013|

  صور ورد 2013|

  صور قطرات الندى 2013|

  اجمل صور منوعه 2013|

  صور ورود 2013|

  صور منوعه 2013|

  صور متنوعه رائعه 2013|

  صور خطوبه وزاج 2013|

  صور بطاقات تهنئه 2013|

  اجدد صور متنوعه 2013|

  صور اغرب الاسماك 2013|

  صور الشتاء 2013|

  صور زهور غريبه 2013|

  مجموعه صور متنوعه 2013|

  صور باقات ورد 2013|

  مجموعه صور حزينه 2013|

  صور بطاقات متنوعه 2013|

  مجموعه صور الغروب 2013|

  صور جديده متنوعه 2013|

  فن الرسم على الصخور2013|

  صور غريبه متنوعه|

  صور متحركه 2013|

  صور اشجار ملونه 2013|

  صور زهور 2013|

  صور ورود 2013|

  صور صغار الحيوانات 2013|

  صور اجمل القطط 2013|

  صور زهرة الصبار 2013|

  صور اسماك ملونه |

  صور ورد ملون|

  صور خيول 2013|

  المصارع وليام ريغل 2013|

  صور المصارع ذا جريت كالى 2013|

  صور المصارع واد باريت 2013|

  المصارع أندر تيكر 2013|

  صور هورنسواجل 2013|

  صور حزقيال جاكسون 2013|

  المصارع كريستيان 2013|

  صور بوكرتي 2013|

  المصارع تريبل اتش 2013|

  المصارع راي ميستيريو 2013|

  صور ذا ميز 2013|

  المصارع أر تروث 2013|

  صور كوفي كينغستون 2013|

  المصارع جون موريسون 2013|

  صور المصارع 2013|

  المصارع أليكس رايلي 2013|

  المصارع جولدست 2013|

  صور المصارع ايدج 2013|

  المصارع ذا روك 2013|

  المصارع باتيستا 2013|

  المصارع كريس جيركو 2013|

  صور المصارع جيف هاردى 2013|

  المصارع مات هاردى 2013|

  المصارع إيفان بورن 2013|

  صور المصارع البرتو ديل ريو 2013|

  المصارع بيج شو 2013|

  المصارع درو ماكنتاير 2013|

  صور المصارع ايفان براون 2013|

  المصارع جولدبرج 2013|

  صور المصارع كيفن ناش 2013|

  المصارع اوماجا 2013|

  المصارع كين 2013|

  |

  صور المصارع مارك هنرى 2013|

  المصارع راندى اورتن 2013|

  صور ديفيد أوتنغا 2013|

  المصارع ديفيد هارت سميث 2013|

  صور المصارع دارين يونغ 2013|

  المصارع دانيل براين 2013|

  المصارع سي ام بانك 2013|

  صور مصارعين 2013|

  المصارع شايمس 2013|

  صور اند تيكير 2013|

  صور مصارعين منوعه 2013|

  صور المصارعين 2013|

  صور المصارع أليكس رايلي 2013|

  صور المصارعه أليشا فوكس 2013|

  صور مصارعين 2013|

  صور المصارع ايدج 2013|

  صور متحركه للمصارعه 2013|

  صور متحركه للمصارعين 2013|

  صور اقوى المصارعين 2013|

  صور جون سينا 2013|

  صور لاقوى المصارعين 2013|

  صور مصارعين 2013|

  صور مصارعين متنوعه 2013|

  اجدد صور جون سينا 2013|

  صور المصارع ستيف اوستن 2013|

  صور المصارعه kelly kelly|

  صور دومنيك + سيرين عبد النور + هيفاء وهبي + ميريام فارس 2013|

  تامر حسني صور تامر حسني|

  صور لايف نانسي عجرم بكاميرا المشاهدين 2013|

  صور حليمة بولند 2013halima poland pictures|

  صور راغب علامه 2013|

  احدث صور اليسا مغريه جدا 2013|

  صور فرح ابنه حلمي عبد الباقي وجميع الممثلين 2013
  |

  صور رندا البحيري جلسة تصوير فبراير 2013
  |

  صور شيرين عبد الوهاب 2013|

  صور حديثه للفنانه السوريه جيني إسبر 2013|

  صور المطربه ديانا كروزن 2013|

  صور برنامج اكس فاكتور الحلقه الرابعه |

  احدث صور الفنانة ليلى علوي 2013|

  صور نانسي عجرم مع داماس 2013|

  صور اليسا 2013|

  صو ر هدي حسين 2013|

  صور دينا حايك 2013|

  صور مهرجان دبي اسينمائي الدولي 2013|

  بالصور عمليات تجميل الفنانات اللبنانيات 2013|
  صور حلا الترك 2013|

  صور الفنانه شيرين مع بنتها وزوجها 2013|

  صور الفنانه نيكول سابا 2013|

  صور ميريام فارس 2013|

  صور جنات لمجله كلام الناس 2013|

  صور المطرب محمد فؤاد 2013|

  صور نوال الزغبي 2013|

  صور المطربه نانسي عجرم 2013|

  صور الفنانه نانسي عجرم مع بناتها 2013|

  صور الجميله سميه الخشاب 2013|

  صور نسمه محجوب 2013|

  صور الفنانه نجوي كرم 2013|

  صور دوللي شاهين غراء مثيرة 2013|

  ساريه السواس :: 2013|

  صور الفنانه فيفيان مراد 2013|

  صور النجوم 2013|

  صور سيرين عبد النور|

  المطربه مادلين مطر 2013|

  صور الفنانات 2013|

  صور هدى حسين 2013|

  صور المطربه اليسا 2013|
  صور ليال عبود 2013|
  المطربه شيرين عبد الوهاب 2013|

  المطربه رزا

 6. JIMMY CHOO famous model Marisa validation and Veruschka as Muse, Jimmy Choo Shoes senior design with 60, 70 s luxuriant gypsy style 2013 chun xia series. New series of saturated with strong romantic style, fashionable smoked and infiltration of lilac in pure black, Jimmy Choo Shoes Online bright color such as green color yellow and jewellery. Along with the gender of the design including bind high-heeled sandals DREAM, Buy Jimmy Choo with a natural colour of the snake leather shoes collocation lavender contrast color lace, bright silk tassel and silver tags; Louis Vuitton Handbags And thick high-heeled sandals LOLA is printed with snake skin bright floral pattern for the style, Louis Vuitton On Sale the ankle position with lace detail , And art director of Louis Vuitton has more than ten years as he was himself for Louis Vuitton classic fashion legend, Louis Vuitton Outlet online this announcement back in March this year held a “Louis Vuitton – Marc Jacobs” exhibition activities, will be able to take in Marc Jacobs in this more than a decade for the contribution of LV and the entire fashion industry http://www.womenbagslao.net/

 7. High heels for women is never just a shelve in the shoe ark no object in life. Christian Louboutin Discount “She” is the temptation of maturity, there are many symbolic meanings in women’s eyes. Christian Louboutin Pumps To paraphrase sentence in forrest gump, “through the women’s high heels, you can know them a lot of things.” Traditional Jimmy Choo and Manolo blahniks, Christian Louboutin, spike-heeled Giuseppe Zanotti shoes brand already success success stories, Christian Louboutin Sandals and red bottom Christian Louboutin sued YSL plagiarism recently patented a lawsuit will deserve to act the role of women, http://www.womenclheelsba.net/ the greatest public attention focused on. As CLAIRE handbag, Louis Vuitton Outlet TEMPEST or TESSA shoes out of the 70 s disco style and deduce the perfect image of the goddess in my heart. DIVA footwear, Louis Vuitton Discount CAYLA and CANISA handbag display variable combination of different materials. Finally, Louis Vuitton For Men combined with STARLETTE star key buckles, for different supplement added bright beautiful

 8. As Jimmy Choo brand CEO, Joshua will use his rich experience in international assistance brand to expand sales. Jimmy Choo Sale He and the brand founder Tamara Mellon has Shared vision, to create the world’s top brand and great consumption experience. He will lead the Discount Jimmy Choo Heels directly under and around the world between, more than 60 specialty stores and special retail stores; Cheap Jimmy Choo Shoes And more than 300 global wholesale partners into the brand new era of development. Here Latest development plan, launched in 2008 the sun glasses and glasses series; And brand’s first fragrance series launched in 2009. Joshua Schulman in June 2007 formally joined the Jimmy Choo, Christian Louboutin Pumps Online , chief executive of become a brand. Has a lot of procurement, retail, wholesale and Joshua of brand management experience, Christian Louboutin Shoes has also played many senior brand and international specialized goods retailer, Christian Louboutin Cheap to the United States, Europe, Japan and the Asian market.

 9. Led Strip Lights Led Strip Light 12V Led Lights Indoor Led Strip Lights Outdoor Led Strip Lights 12V Transformers Led tea lights candles Rechargeable tea lights candles Colour changing led candles LED FLICKERING TEA LIGHT CANDLES Led Power Supplies LED Transformers Led Connectors Led Gu10 lights Led G4 Lights Led Mr16 lights Led Mr11 Lights Transformer for LED Lights LED Rope Lights LED Sticker Lights Dental Tourism Laser Hair Removal conservatory prices diy conservatory diy conservatories conservatories prices lean to conservatory lean to conservatories self build conservatories self build conservatories self build conservatory jungian analysis jungian analyst jungian analysis new york jungian analyst new york carl jung analysis carl jung analysis new york carl jung psychotherapy carl jung therapy carl jung therapy new york jungian therapy jungian therapy new york jungian dream interpretation jungian psychotherapy jungians dealing with a narcissist dealing with narcissistic personality definition of narcissistic healing narcissism living with a narcissist meaning of narcissistic narcissism narcissism and healing narcissism and therapy narcissistic behavior narcissistic dad narcissistic father narcissistic father/mother narcissistic mom narcissistic mother narcissistic parent narcissistic person narcissistic personality narcissistic personality disorder in relationships narcissistic symptoms narcissistic women narcissistic men therapy for narcissism SEO INDIA SEO INDIA SEO INDIA COMPANY SEO INDIA security systems chicago security cameras chicago cctv installations chicago billing software quotation software billing software, quotation software SEO Service India offering economical and affordable SEO COMPANY INDIA services to clients worldwide. Best Seo Company India Cheapest SEO India Affordable SEO India White Hat SEO India Ethical SEO Services India capoeira beginners sydney capoeira western suburbs martial arts sydney capoeira classes sydney capoeira australia capoeira sydney learn capoeira sydney capoeira kids sydney SEO COMPANY INDIA SEO INDIA SEO EXPERTS INDIA SEO COMPANY INDIA SEO INDIA SEO EXPERTS INDIA alarm system takeover alarm system take over chicago no contract alarm monitoring cheap alarm monitoring central vacuum systems central vacuum systems installations residential intercom systems commercial intercom systems apartment building intercom systems flat screen tv installations hang lcd tv tv installations chicago in-wall speaker installations multi room sound installations projector room installations surround sound wiring surround sound wiring chicago home theater wiring new construction low voltage wiring new construction low voltage wiring chicago new home prewire residential network wiring alarm system home security systems chicago security systems alarm systems apartment security cameras chicago apartment security systems chicago retail security system chicago bank security and surveillance chicago school security cameras security system adt alarm chicago adt home security chicago security systems chicago wireless home alarms chicago chicago land surveillance system home security adt security chicago security business home theater chicago chicago suburb surveillance and security video surveillance chicago cctv camera chicago chicago community surveillance systems cctv installations chicago chicago office security systems Bitcoin Casino surveillance camera systems chicago home surveillance system chicago video surveillance systems chicago surveillance camera system chicago wireless surveillance system chicago home surveillance systems chicago video surveillance system chicago surveillance system chicago home alarm systems chicago home alarm systems chicago security system surveillance systems chicago home alarm systems chicago security cameras chicago chicago home security systems chicago security cameras security camera chicago house alarm systems chicago home theater home security system chicago security system chicago residential camera systems chicago security cameras chicago chicago security systems home theater systems chicago SEO Service India SEO COMPANY INDIA Best Seo Company India Cheapest SEO India Affordable SEO India White Hat SEO India Ethical SEO Services India Men designer shoes Nigeria Women dresses Nigeria Women fashion accessories Nigeria Indian Costumes Nigeria Women lace bodycon dresses Men designer Sneakers Nigeria Women designer bags Nigeria Women Leather bags Nigeria Women underwears Nigeria Football Jerseys Nigeria Long evening gown Nigeria Indian fashion materials Nigeria Original Peruvian Hair Nigeria Original Supra Sneakers Nigeria Women Fashion colar necklace Nigeria Authentic women clothes Lagos Nigeria Indian Wedding Suits Lagos Nigeria Ethnic Fabrics Lagos Nigeria Cheap Women Leather Bags Nigeria Branded Hobo bags Nigeria Plus size women shoes Nigeria Plus size women clothes Nigeria Plus Size women fashion costumes Nigeria Ladies shoes Nigeria Wedding ring Nigeria Bitcoin, Casino, Gambling, Gaming,Dice Men Suits Nigeria Women corporate wears Nigeria Women short dresses Party Dress Nigeria Maxi dress Nigeria billing software, quotation software cambridge, cambridge guide, cambridge travel, hotels in cambridge,visit cambridge, Arlington Heights Security Systems Laser Hair Removal Delhi Hair Transplant Delhi muskelaufbau kreatin creatine creatin kaufen arginin l’arginin maca potenzmittel natuerliche potenzmittel acai acai beere acai diaet acai 6000 moringa moringa kapseln moringa pulver Web Design Dublin Web Design Galway Web Design Cork SEO Company Ireland Web Design Ireland Web Design Company Web Design Donegal Web Design Sligo Web Design Athlone Web Design Northern Ireland Web Design Ireland Ecommerce web design Online Shop Design Web Design Cavan SEO Ireland jquery sliderr responsive sliderr content sliderr image sliderr jquery carouseljquery carousel  profumi, profumeria  Handy Reparatur Bremen   Iphone Display Reparatur Bremen Iphone 5 Display Reparatur Samsung Galaxy S3 Display Reparatur Samsung Galaxy S4 Display Reparatur Ipad Display Reparatur Ipod 5 Display Reparatur Htc Handy Display Reparatur Iphone 4 Display Reparatur Handy Reparatur Service Samsung Galaxy S2 Display Reparatur Apple Iphone 5 Display Glas Reparatur Htc One Display Reparatur Samsung S3 LTE I9305 Display Reparatur Iphone Display Reparatur Bremen personalized baby gifts baby gifts baby gift baskets  unique baby gifts baby blankets baby towels  profumiprofumeria  Mobile app development singapore, android app development singapore, iOS app development singapore , Mobile app development malaysia, android app development malaysia, iphone app development Malaysia, ipad app development Malaysia, ios app development malaysia, beauty salon delhi, app development company malaysia, leadmotion malaysia , beauty parlour delhi , Minibus hire Glasgow Minibus hire in Glasgow Coach hire Glasgow Coach hire in Glasgow Glasgow minibus hire Glasgow coach hire Minibus hire Glasgow airport Minibus hire Glasgow with driver  Minibus hire  Coach hire Bus hire Glasgow 16 seater minibus hire Glasgow Glasgow bus hire Wedding coach hire Glasgow  geburtskarten , geburtskarten online , geburtsanzeigen , geburtskarten selber gestalten , geburtskarte selber machen, danksagungskarten , einladungskarten , fotokarten , fotokarten selber gestalten , babykarten , hochzeitskarten , hochzeitskarten online gestalten , karten drucken , geburtstagseinladung online gestalten , geburtstagskarte   tshirts  , t-shirt   ,  t-shirts  ,shirt kaufen  , t-shirt kaufen  , t-shirt druck  , t-shirt bedrucken , t-shirt gestalten ,  t-shirt selber gestalten , .t-shirt selber machen , .t-shirt online shop , t-shirt online gestalten , t-shirt online designen , t-shirt drucken online  , t-shirt design extensões de unhas  o melhor curso de unhas gel de construção cursos de unhas de gel produtos para unhas  unhas fashion nails emprego fulfillment services 3rd party logistics  fulfillment service online fulfillment fulfillment company e commerce fulfillment product fulfillment chicago fulfillment fulfillment companies  fulfillment and distribution  midwest fulfillment fulfillment houses order fulfillment fulfillment center pack and ship logistics wine fulfillment  fulfillment house parcel shipping international shipping third party logistics fulfillment warehousing wine shipping supply chain management illinois fulfillment 

 10.  girls
  clothing supplier
   
  wholesale kids clothes

  wholesale girls fashion
   
  wholesale girls clothing


  replacement kitchen cupboard doors
  |
  replacement
  kitchen doors
  |
  kitchen
  cupboard doors
  |
  kitchen cabinet
  doors


  replacement kitchen cabinet doors
  |
  kitchen unit doors
  | kitchen
  replacement doors
     hong kong escort
    hong kong escort  best
  escort hong kong
  The Door Maker
    ABADA CAPOEIRA – Cultural Arts
  Center
    Red Cherry Web Design
  Company
     Max McDowell PhD 
  Instant Invoice
  Woodland Hills Smile
  Design
    Irvine Smile Design 
  Agoura Hills Smiles
  Dream Conservatories
  Online is a UK Specialist DIY Conservatory Internet Company
   
  Federal Fulfillment Illinois 
  Ghosh Web Design Company 
  Dental Game Plan 
  Hong Kong Escort 
  Quintema Internet Marketing Firm 
  Wedding Photographer Manchester
  Custom T Shirt Designs
  Design and Print


  haarausfall
  ,

  haarausfall stoppen
  ,

  mittel gegen haarausfall
  ,

  haarwuchsmittel
  ,

  haarausfall maenner
  ,

  haarausfall was tun
  ,

  erblicher


  haarausfall
  ,

  haarausfall bei frauen
  ,

  beste haarwuchsmittel
  ,

  diffuser haarausfall
  SEO INDIA

  hong kong escort
  hong kong escorts
  escort hk
  hk escort  escort
  hong kong
  escort in hong kong
   hong kong escort service 
  hong kong escort agency
  the best hong kong escort   hong kong escort
  hong kong escorts
  escort hk
  hk escort  escort
  hong kong
  escort in hong kong
   hong kong escort service 
  hong kong escort agency
  the best hong kong escort   hong kong escort
  hong kong escorts
  escort hk
  hk escort  escort
  hong kong
  escort in hong kong
   hong kong escort service 
  hong kong escort agency
  the best hong kong escort  hong kong escort
  hong kong escorts
  escort hk
  hk escort  escort
  hong kong
  escort in hong kong
   hong kong escort service 
  hong kong escort agency
  the best hong kong escort  hong kong escort
  hong kong escorts
  escort hk
  hk escort  escort
  hong kong
  escort in hong kong
   hong kong escort service 
  hong kong escort agency
  the best hong kong escort

Напишіть відгук