Ми – не те, що їмо, а те – що думаємо!

Хоча багатьом чиновникам та політикам дуже хочеться переконати нас в протилежному. В древніх Афінах жив такий собі Алківіад. Кажуть, що він вперше відрубав хвоста своєму псові. Усі мешканці міста обговорювали цю подію, на що сам Алківіад пояснював: «Я зробив це саме для того, щоб Афіни обговорювали хвоста мого пса, а не щось інше».

Не дивіться українських телеканалів, не слухайте українських чиновників. Думайте … про прекрасне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

7 thoughts on “Ми – не те, що їмо, а те – що думаємо!

 1. Ага. Лише тяжко думати про прекрасне на голодний шлунок і при курсі 1:8

 2. Ага. Тяжко думати про прекрасне на голодний шлунок і при курсі 1:8

 3. Дайте грошей. Обіщаю думати ісключітєльно про прекрасне.

 4. 🙂 Почитайте Кошастого. Прогодувати родину можна, працюючи 30 днів на рік на землі і житло для родини (без перських килимів, венеціанського граніту та інших непотрібних понтів) можна самостійно збудувати за 2-3 роки і за 30-40 тис грн. А без Лексуса можна й треба жити.

 5. Шось мені від цього кошастого не по собі, підозрюю шо це якась нова секта 

   

  А щодо думок про прекрасне – бу га га: не смішіть! все це самонавіювання і самообман. Світ повен лайна, виродків та підлоти, тому про прекрасне можна хіба що мріяти, а думати приходиться про повсякденність, бо сьогодні або ти або тебе. 

   

  “Дайте грошей. Обіщаю думати ісключітєльно про прекрасне.” – Підписуюсь під кожним словом …. і не треба кричати про мою меркантильність.., людина так влаштована – вона хоче жерти, розмножуватися і ніфіга не робити ( це в кращому випадку, іноді людина хоче ще й зіпсувати життя іншій людині 🙂 )… 

Comments are closed.