Шанс є

З приходом зими ми маємо можливість спостерігати за таким звичним і банальним явищем, як замерзання води. Та, напевно, не всі знають, що на відміну від багатьох інших рідин, густина яких поступово збільшується із зменшенням температури, густина води максимальна при 4 градусах Цельсія. Подальше зниження температури призводить до зменшення густини води. Завдяки цій її унікальній властивості можливе життя в малих ріках і озерах: вони не промерзають до дна.

У соціальному житті громади чи й окремих осіб доводиться часто спостерігати подібний ефект, але із протилежним значенням. Перед тим , коли здається, що ми за крок до початку позитивних змін, ситуація завжди погіршується. Справжні фахівці знають про цю властивість поведінки і завжди готуються до неї. Дуже важливо робити правильні кроки в цей період. Слід захистити процес розвитку, щоб не допустити рецидиву.

З огляду на те, що відбувається навколо, складається враження, що рецидив почався, шансу для позитивних змін немає. Але прихід зими дарує нам Свято Різдва Христового. Ти розумієш те, що для Бога весь час теперішній і Він нікуди не поспішає. Новий Рік – це як шанс, який дарує нам Господь, як чергова спроба пройти дорогою Христа для кожної людини.

Найкращі вітання редакції «Галицького кореспондента» і його читачам у переддень Різдва Христового та Нового Року!

Василь Полуйко,

Ресурсний центр ГУРТ

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!