Жінки в Раді просять прикарпатських “свободівців” не забороняти аборти

Жінки-депутати з міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості” закликають “свободівців” відкликати законопроект № 2646-1 про заборону абортів, повідомляє прес-службо МФО “Рівні можливості”.
Представниці об’єднання просять усі парламентські фракції врахувати негативну думку експертів в галузі медицини та демографії із приводу законопроекту № 2646-1 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів)”. Вони зазначають, що він вимагає серйозної доопрацювання.
Автори звернення наголошують, що законодавчі ініціативи, які обмежують репродуктивні права громадян, особливо жінок, створюють додаткові ризики і загрози для їхнього життя і здоров’я.
 Як відомо, прикарпатські депутати від “Свободи” Олександр Сич, Руслан Зелик та Руслан Марцинків пропонують Верховній Раді дозволити штучне переривання вагітності (аборт) тільки у разі прямої загрози життю вагітної, наявності смертельної патології плода і доказу в судовому порядку факту зачаття дитини в результаті зґвалтування. Чинним законодавством установлено, що аборт може бути проведений за бажанням жінки в установах охорони здоров’я при вагітності строком не більше як 12 тижнів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!