До послуг автовласників Івано-Франківська – мобільна мийка

Для жодного автовласника не секрет, чого вартує догляд за чотириколісним другом, скільки часу забирає , здавалося б, елементарна процедура миття авто. Чи є альтернативний спосіб зарадити проблемі: аби не вичікувати в черзі на мийку, а раціональніше використати свій час?

Такий спосіб є! Нещодавно в Івано-Франківську розпочала свою діяльність перша мобільна автомийка Fast And Shine. Чи може вона стати альтернативою традиційній мийці, як вона працює, чи є безпечною для Вашого авто, – про все це ми вирішили дізнатися у офіційного представника компанії Олександра КОПАНИЦІ.

– Що таке мобільна автомийка? Це приїжджає вантажівка з бочками води?:)

Ні, ну що ви, це трішки інший різновид миття авто, який не потребує змивання водою нанесеної хімії. Адже надворі 21 століття, і наука не стоїть на місці. До речі, наш миючий засіб є на 90% біорозчинним, не містить аміаку і в цілому є абсолютно безпечним для навколишнього середовища.

 

– А куди ж дівається бруд?

Процес нагадує миття вікон в хаті. Наші спеціалісти наносять засіб на поверхню авто, він вступає в реакцію з брудом. На нано-рівні кожна частинка бруду потрапляє в так звані капсули, утворюючи желеподібну масу. Потім відбувається процес відшарування, іншими словами, засіб проникає на лакофарбову поверхню та піднімає вже закапсульовані частинки бруду, які без зайвих зусиль знімаються спеціальною мікрофіброю.

 

 – Мабуть, найпопулярніше до вас запитання: чи не дряпається при цьому поверхня авто?

Ви праві (сміється), це найчастіше питання. Відповідаю – ні!. Як я казав раніше, бруд капсулюється, тому не відбувається прямого контакту з поверхнею. Оскільки засіб Fast&Shine є продуктом власного виробництва, то він має сертифікати якості, а також висновки з результатів досліджень російської лабораторії “Битхім”, що свідчать про відсутність подряпин після використання. Та для автовласників основним аргументом буде довіра вже більше 7 млн автовласників, які користуються послугами нашої нано-мийки на території СНД. У нас вже понад 160 представництв на території Росії, України, Казахстану та Білорусі. В тому, що ми обслуговуємо машини й преміум-класу, можна переконатися, зайшовши на наш сайт www.fastnshine.if.ua. Кількість фотографій переконає кожного (сміється). До речі, ми також обслуговуємо і автосалони, а вони б точно не дозволили робити нічого, що загрожувало би новеньким автівкам.

– Які ж переваги отримує автовласник-клієнт мобільної мийки у порівнянні із звичайними автомийками?

Насамперед – це економія часу, адже ні для кого не секрет, що миття авто забирає, як мінімум, годину, а то й більше. По-перше, автовласникові треба доїхати до мийки, а там зазвичай черга, або ж обдзвонити кілька стаціонарних постів, яким він довіряє і сподіватись, що ніхто не встиг записатись на зручну для нього годину.

А тут інакше: ви працюєте щоденно на роботі, скажімо до 18:00, подзвонили і замовили мийку, вказавши, що до певної години вам необхідно мати чисте авто. Або ж ви – молода матуся, яка сидить зі своїм чадом вдома або надворі, а ваш синочок аж ніяк не хоче змінити улюблену гойдалку на вологу кімнату очікування або засмічене подвір’я біля мийки… По-друге: ми не тільки миємо авто, але ще й поліруємо його, що надає поверхні захисний надтонкий шар, який захищає від ультрафіолету та піску на дорогах, адже про чистоту доріг говорити взагалі не доводиться. Більше того, захисний поліроль надає глибин кольору, і машина виглядає набагато свіжішою та яскравішою. Ну й наостанок – поверхня набуває так званого ефекту “антидощу”, завдяки якому до поверхні менше чіпляється брудна вода, в кінцевому результаті це зменшить кількість мийок автомобіля. А якщо це зимовий період, тоді власники ще й отримують такий приємний сюрприз, як відсутність примерзлих замків та дверей. І не потрібно забувати, що працівники водних мийок не завжди дотримуються правил миття й направляють потужний струмінь води, а це 9 і більше атмосфер, під прямим кутом (хоча за технологією необхідно витримувати кут 45 градусів – для найменшої шкоди), і можете собі уявити, що відбувається з поверхнею, коли отой весь бруд починають у такий спосіб збивати з фарби.

 

– Це ви розказали про базову мийку, а якщо мені потрібно прибрати в салоні?

Наші фахівці також прибирають і всередині, навіть є можливість замовити поверхневу хімчистку салону. Найбільшою проблемою для нас стало застосування пилососу. Портативні пилососи від «прикурювала» залишають бажати кращого, тому ми відмовились від такого прибирання. Але зараз розглядаємо певні варіанти альтернативних пилососів, тому незабаром і цю послугу будемо надавати на виїзді. Також з часом планується стаціонарний пост, в якому ми будемо надавати послуги абразивної поліровки та глибокої хімчистки. Звісно, для того щоб виконати всі побажання клієнта, необхідно затратити більше часу, ніж потребує поверхнева мийка, тому при замовленні послуг бажано заздалегідь попередити оператора, щоби закласти достатньо часу в графік для забезпечення максимально якісного результату нашої роботи.

– А як реагують люди на таке ноу-хау в галузі миття авто?

Це ноу-хау тільки для нашого міста. До прикладу, такий вид миття вже понад 10 років успішно застосовується на теренах США та Європи. Компанія Fast&Shine існує вже 4 роки та є однією із найпрогресивніших в даній галузі. Відкриваючи цей бізнес, ми дуже серйозно поставилися до вибору партнера – і вибрали кращих. Звісно, непросто донести до людей думку, що можна помити машину без води, але ж і зовсім недавно ніхто не вірив, що колеса будуть без камер… (сміється). Тому, коли людям говориш, що ми помиємо ваші авто прямо тут, поки ви ходите за покупками, і не важливо чи це центр міста, чи промислова зона, вони на нас дивляться з великим здивуванням. Але коли люди бачать результат, який зазвичай перевищує всі сподівання, то залишаються задоволеними. Не дарма ж кажуть у народі: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

– Дякую, Олександре за змістовну розмову та детальне роз’яснення процесу, бажаю вам успіху та побільше задоволених клієнтів, і до речі я так само хотіла б спробувати вашу “чудо” мийку.

Дякую і вам за розмову. До речі, у нас постійно діють знижки для клієнтів, які вперше замовляють послуги, а також діє програма лояльності. Отож будемо раді бачити Вас та мешканців нашого міста в якості наших клієнтів. Для цього потрібно просто зателефонувати нам за номерами: 099 258 0085; 063 466 53 88 і замовити послугу.

Доручіть чистоту Вашого авто нам, а свій час присвятіть роботі чи собі та своїм рідним і друзям.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!