Учаснику акції “Ще трохи – і вибухне” франківцю Стасу Галюку “шиють” кримінал

Про це на своїй сторінці в соцмережі FaceBook повідомив Микола Гавриляк. громадський активіст, організатор акції “Ще трохи – і вибухне”, яка відбулася 4 липня цього року.

“Нещодавно у Франківську проходила акція “Ще трохи і вибухне”. По її завершенню хтось кинув петарду і міліція заявила, що через це один із інспекторів отримав опіки ноги другого ступеня і його розмістили на тиждень у лікарню для правоохоронців, – нагадує Микола Гавриляк. – Зараз одного з учасників намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за двома статтями: 1. Ст. 345.2: Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків – карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. 2. Ст. 296.4: Хуліганство (максимально) – карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років”. 
 “Ми знаємо, що Станіслав Галюк не є винним і що його затримали спершу після акції за їзду без шолома, а зараз хочуть посадити на СІМ років, щоб відслужитись перед керівництвом, – запевняє Микола Гавриляк. – Всі докази міліції – це слова самого ж інспектора, що спершу заявляв, що не бачив хто кидав петарду, а вже за пару днів вказав саме на Стаса. Другого свідка міліціонери знайшли аж через 2 місяця після акції і ним став ще один працівник правоохоронних органів, що викликає великі сумніви у правдивості його свідчень”.
На захист Станіслава Галюка завтра біля обласного УМВС відбудеться акція протесту.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!