Я людина терпляча, але я з паном Кицюком свиней не пас, – ректор Медичного університету

Сьогодні, 17 лютого, в центральному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету відбулась прес-конференція щодо нюансів платних відпрацювань пропущених занять.

Прес-конференція скликана у відповідь на допис франківського активіста Максима Кицюка, який заявив, що медичний університет “обдирає” студентів через платні відробки.

Микола Рожко

Ректор університету Микола Рожко зазначив, що річний бюджет ВНЗ складає більше 200 млн грн. Крім того, він розповів, що в період революційних подій вони погодились зняти плату за відробки для студентів, та додав, що за цей період кількість пропусків сильно зросла.

“Ми пішли на поступки, але отримали зворотній результат”, – наголосив Микола Рожко.

Також, ректор розповів, що кожний викладач, який викладає предмет на іноземній мові, отримує 10% доплату до зарплатні. Крім того, ректора університету обурив допис громадського активіста Максима Кицюка в соціальні мережі Facebook про те що Медичний університет вимагає зі студентів гроші.

“Я людина терпляча, але я з паном Кицюком свиней не пас”, – обурився ректор Медичного університету.

Загалом, ціна відробки зросла до 80 грн для українських студентів, та 120 грн для студентів-іноземців.

“На жаль, зараз єдиний рентабельний гуртожиток, це той, де проживають студенти з інших держав”, – додав ректор Медичного університету.

Він за допомогою ЗМІ, вирішив запитати Максима Кицюка, де його трудова книжка.

Нагадаємо, що Апеляційний суд Франківська залишив студентів-іноземців під вартою.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!