Я не хочу політизувати ситуацію з ремонтом дороги на Яблунів, – Олег Гончарук

Сьогодні, 14 вересня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

Очільник ОДА поділився думками щодо нещодавнього приїзду протестувальників, які вимагали грошей на ремонт дороги Делятин-Яблунів, та описав всю історію цього ремонту.

“Звісно, є багато фінансових проблем – але ж вони не сьогодні виникли, і ми всі розуміємо, що відбувається з дорогами. Прикрим для мене є те, що по Україні було 10 перекриттів доріг, і 8 – в нашій області. Дорога Яблунів-Делятин мала бути відремонтована в рамках митного експерименту, людям це пояснили – вони це сприйняли з надією. Але до кінця року фінансування не дали“, – розповів Олег Гончарук.

Згодом, в 2018 році, прийняли закон про дорожній фонд – і ця дорога стала дорогою місцевого значення. Її планували закінчити до кінця 2018 року, але на всю область виділили лише 278 мільйонів гривень.

“Кошти надходили нам на рахунки управління капітального будівництва, і ми пересилали їх в Службу автомобільних доріг. Було дуже багато питань по взаємодії з райавтодорами – ви знаєте, в якому вони стані”, – додав Гончарук.

За його словами, люди мали повне право вимагати безпечного проїзду до своїх сіл – адже туди відмовлялись їздити навіть постачальники продуктів та “швидка”.

“Але ситуацію загострювали штучно. Очевидно, комусь хотілось, щоб Івано-Франківщина була на карті України агресивною чи неспокійною. І я навмисно не хотів переводити цю ситуацію в політичну площину, тому не згадував ні Президента, ні будь-яких нардепів”, – поділився думками Олег Гончарук.

Нагадаємо, Перемога та примирення: активісти з Делятина добилися свого

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!