Як довго буде нестабільний курс валют?

У літній період українці простежували певну стабільність гривні, проте з приходом осені ситуація змінилась. За перший тиждень вересня офіційний долар від 25,44 грн. подорожчав до 25,95 грн., і експерти стверджують, що це не межа.

Аналітичний центр «Благо» дослідив, яких ще змін варто чекати на валютному ринку.

Дослідження показують, що коливання гривні триватиме й надалі. При стабільній ситуації в осінній період очікується зниження курсу до 27 грн. за долар, а взимку прогнозується незначне зміцнення національної валюти.

На курс гривні неминуче впливають сезонні фактори, і ситуація в короткочасній перспективі не зміниться, а для їх нівелювання потрібні структурні зміни економіки. Тому експерти надалі стверджують, що для збереження коштів українцям необхідно обирати надійні шляхи інвестицій, як-от нерухомість.

Купівля квартири в Україні сьогодні – довгострокове вкладення. Нова квартира може принести додатковий дохід до 10% на рік від здачі нерухомості в оренду.

Зараз деякі забудовники і далі пропонують ціни на квартири у гривнях. Тому власники заощаджень в іноземній валюті мають можливість суттєво зекономити кошти. А знайти хороші пропозиції та купити квартиру в Івано-Франківську за національну валюту можна в будівельній компанії «Благо».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!